Reklama
Polecamy


Reklama

Wyjątkowa niespodzianka od Zenona Martyniuka! Król disco polo zaskoczył!

2019-03-01T08:00:00+01:00 Wyjątkowa niespodzianka od Zenona Martyniuka! Król disco polo zaskoczył! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/wyjatkowa-niespodzianka-od-zenona-martyniuka-krol-disco-polo-zaskoczyl-1551391202.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Premiera

Koniecznie sprawdźcie!

Reklama

Każdy choć raz marzył o karierze wokalisty, aktorka, lub po porostu artysty. W świecie muzyki rotacja jest lepsza niż w Biedronce. Jednakże król disco polo jest jeden i ten sam przez cały czas!

Zenon Martyniuk wzbudza niemałą kontrowersję wśród Polaków. Zdania na temat talentu wokalnego Zenka z grupy akcent są podzielone. Jednakże wokalista jest przykładem na to, iż nikt nie słucha disco polo, a każdy niepodważalnie wszystko zna i jeszcze najlepiej do oczu zielonych się tańczy i śpiewa! Patrząc na staż zawodowy Zenka Martyniuka, artysta jest już uodporniony na niemile słowa skierowane w jego stronę.

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

W ostatnim czasie pojawił się najnowszy mix utworów formacji. Akcent- Nowości mix 2019 zawiera mieszankę najlepszych i najbardziej popularnych piosenek Zenka. 13 minutowa składanka zawiera kilka utworów z różnych etapów kariery. Cieszy się sporym zainteresowaniem wśród użytkowników, ponieważ w stosunkowo krótkim czasie mix został wyświetlony prawie 100 tysięcy razy! Król disco polo może szczycić się uznaniem wśród fanów, którzy nie wyobrażają sobie życia bez Zenka Martyniuka, który jest wyznacznikiem trendów w świecie muzyki!

Chcielibyście więcej takim mixów?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  2. Największe hity disco polo lat 90 w jednej składance za darmo! Akcent, Boys, Milano i wielu innych!
  3. Wesele w czasie pandemii? Gwiazdor disco polo udowodnił, że podczas takich imprez można bawić się wyśmienicie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.