2021-06-04T07:30:00+02:00 Wygląda obłędnie! Śliczna gwiazdeczka disco polo pozuje w marynarce z dużym dekoltem! https://disco-polo.info/uploads/news/sliczna-gwiazdeczka-disco-polo-pozuje-w-marynarce-z-duzym-dekoltem-co-za-widokjpg.jpg

Wygląda obłędnie! Śliczna gwiazdeczka disco polo pozuje w marynarce z dużym dekoltem!

Redakcja , 04 Czerwiec 2021  07:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wygląda obłędnie! Śliczna gwiazdeczka disco polo pozuje w marynarce z dużym dekoltem!
Źródło zdjęć: instagram.com/mariia_markova_/

Artystka pokazała się w eleganckiej marynarce, której głęboki dekolt zalotnie odsłonił Jej piękny biust

Gwiazda disco polo opublikowała w sieci fotkę, która mocno zaskoczyła jej wielbicieli!

Zobacz również: Małgorzata Grabda – Camasutra sama w łóżku! Gorące foto pięknej gwiazdy disco polo rozpaliło zmysły fanów!

ARTYSTKA DISCO POLO ZMIENIŁA STYL?!

Dziewczyny w disco polo. Bez nich branża byłaby o wiele bardziej uboższa. Intrygują, uwodzą i prowokują. Czasami nawet aż za bardzo! Przychodzi jednak  taki moment w życiu, że potrzeba lekkich zmian. Popularna artystka zrzuciła zatem swoje odważne stroje, by zamienić je na gustowne marynarki!

Reklama

Mariia Markova jest niezwykle piękną kobietą, której sporą popularność przyniósł udział w teledyskach disco polo. Gwiazda ma na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami jak: MIG, Voyager, Vip, czy Dandi Dance.

Artystka disco polo nieustannie wzbudza podziw męskiej części publiczności. Mariia poszczycić się może niezwykle zgrabną figurą, na widok której faceci robią maślane oczy. 

ELEGANCKA MARYNARKA Z GŁĘBOKIM DEKOLTEM - GWIAZDA ZMIENIŁA STRÓJ DO PRACY

Gwiazda disco polo opublikowała w sieci fotkę, która mocno zaskoczyła jej wielbicieli! Markova pokazała się bowiem w eleganckiej marynarce, której głęboki dekolt zalotnie odsłonił piękny biust artystki! W takim wydaniu sympatycy ślicznej modelki jeszcze jej nie widzieli. Trzeba przyznać, że Mariia w takiej odsłonie wygląda niezwykle gustownie i powabnie!

Jeśli zaskoczył Was widok artystki w eleganckim stroju, to spieszymy donieść, że modelka rozpoczęła właśnie pracę w nieruchomościach! To bardzo odpowiedzialne zajęcie, które wymaga również odpowiedniego ubioru. Panuje przekonanie, że strój pracownika wpływa na wizerunek instytucji, w której pracuje.

Reklama

Piękna Mariia nie miała zatem wyboru! Swoje seksowne ciuszki musiała zamienić na eleganckie marynarki! Klienci, którzy odwiedzą biuro, w którym pracuje artystka, z pewnością będą zaskoczeni! Można się jednak spodziewać, że wdzięki pięknej modelki sprawią, że biznesowe rozmowy przebiegną wzorowo.

Fani mają nadzieję, że w nowej roli artystka również osiągnie sukces. W końcu w życiu trzeba próbować wszystkiego. A nuż się uda!

Zobacz również: Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Plik Mariia-Markova---garnitur-1.jpg
Plik Mariia-Markova---garnitur-6.jpg
Plik Mariia-Markova---garnitur-5.jpg
Plik Mariia-Markova---garnitur-4.jpg
Plik Mariia-Markova---garnitur-3.jpg
Plik Mariia-Markova---garnitur-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Defis - Niespotykany Kolor
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
  2. Zniewalająco urocza wokalistka disco polo odsłoniła piękne ciało! Wygląda jak prawdziwa modelka!
  3. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
  4. Marcin Miller Boys z wizytą u mamy! Gwiazdor disco polo zachwyca się smakołykami z Jej kuchni!
  5. Popularny zespół Basta wraca do gry! Gwiazdorzy disco polo zdradzili plany na przyszłość!
  6. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  7. Legendy muzyki disco polo z genialną produkcją! Diadem z wielkim jesiennym hit?!
  8. To nie plotki! Magda Narożna podzieliła się swoją radością! Osobisty wpisy gwiazdy disco polo wywołał lawinę komentarzy!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami