2021-11-02T11:04:00+01:00 Tłumy na koncercie Kamila Kossakowskiego z zespołu Discoboys! Gwiazdor disco polo zrobił wielkie show! https://disco-polo.info/uploads/news/tlumy-na-koncercie-kamila-kossakowskiego-z-zespolu-discoboys-scena-pod-gwiazdorem-disco-polo-prawie-zaplonelajpg.jpg

Tłumy na koncercie Kamila Kossakowskiego z zespołu Discoboys! Gwiazdor disco polo zrobił wielkie show!

Redakcja , 02 Listopad 2021  11:04
Tłumy na koncercie Kamila Kossakowskiego z zespołu Discoboys! Gwiazdor disco polo zrobił wielkie show!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

W trakcie występu scena pod artystą prawie aż zapłonęła! Fani disco polo już dawno nie widzieli tak niezwykłego show na własne oczy


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Lider zespołu Discoboys zaprezentował w sieci koncertową wersję wielkiego hitu “Brunetki! Fani disco polo oszaleli ze szczęścia!

Zobacz również: Szokująca metamorfoza gwiazdora disco polo! Maciej Smoliński zmienił swój wizerunek - Fanka napisała 'Nie poznaję Cię'

Młody artysta disco polo cieszy się sporym uznaniem fanów, którzy licznie przychodzą na jego koncerty. Kamil niejednokrotnie udowodnił wszystkim, że każdy występ grupy Discoboys to niezapomniane przeżycie, które zostaje w pamięci na długie miesiące!

Kamil Kossakowski to lider popularnej formacji Discoboys. Gwiazdor disco polo dzięki swojemu muzycznemu talentowi wypuścił w świat takie kawałki jak: “Złapię za rękę”, “Złote karoce”, czy “Jeśli tylko byś chciała”, które stały wielkimi hitami w całej Polsce.

Kamil Kossakowski postanowił zaprezentować swoim wielbicielom koncertową wersję piosenki “Brunetki”, która nagrana została podczas występu artysty disco polo w jednym z klubów w Ostrołęce. Gorące wideo tylko w części oddaje to, co działo się tam naprawdę!

Reklama

Gwiazdor formacji Discoboys tego wieczora dał sto procent swoich możliwości. Kamil swoją pozytywną energią starał się robić wszystko, żeby zachęcić publiczność do wspólnej zabawy. Wokalista jednak nie musiał się nawet zbyt długo o to prosić. Gdy tylko z głośników popłynęły pierwsze takty jego słynnych utworów widownia oszalała!

To był naprawdę energetyczny koncert disco polo pełen dobrej muzyki i świetnej zabawy. A kawałek “Brunetka” w wersji live to prawdziwy majstersztyk!

Wielbiciele grupy Discoboys zachwyceni są niezwykłym wideo! Posypały się komplementy!

“Cudownie. Chciałabym być na takim twoim koncercie”

Reklama

“200 procent energii, sztos!”

“Daliście ostrego czadu”

W trakcie występu scena pod artystą prawie aż zapłonęła! Fani disco polo już dawno nie widzieli tak niezwykłego show na własne oczy!

Zobacz również: Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: KONCERT DISCOBOYS (Brunetki) Black&White Ostrołęka
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Z ostatniej chwili! Nowe radio internetowe z muzyką disco polo podbija sieć! Największe hity w zasięgu ręki!
  2. Marcin Siegieńczuk włączył się w szczytną akcję! Gwiazdor disco polo zbiera pluszaki dla dzieci służb strzegących polskich granic!
  3. Znani gwiazdorzy disco polo zmienili styl?! Zobaczcie jako pierwsi premierę pt. 'Powołanie'! Ta NOWOŚĆ przebije hit 200 po mieście?!
  4. Romantyczna produkcja zdolnego gwiazdora disco polo trafiła do sieci! To nowy hit zakochanych par?!
  5. Uwielbiana formacja disco polo - Daj to Głośniej odkrywa karty! Artyści zaskoczyli fanów nowością!
  6. Siostry z wyboru?! Piękne wokalistki z zespołu disco polo Szpilki szczerze o relacjach!
  7. Uwielbiany zespół disco polo zdradza kulisy swojej premierowej produkcji! W klipie zespołu News wystąpiła popularna modelka i znani Dj-e!
  8. Marcin Miller odpowiedział na HEJT w genialny sposób! Gwiazdor opublikował również nazwiska hejterów i ich komentarze!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami