2021-06-06T19:19:00+02:00 Wybory prezydenckie w Rzeszowie! Znany polityk zorganizował koncert disco polo! Na scenie Marcin Miller BOYS! https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-w-centrum-wielkiej-polityki-niezwykly-koncert-gwiazdora-disco-polojpg.jpg

Wybory prezydenckie w Rzeszowie! Znany polityk zorganizował koncert disco polo! Na scenie Marcin Miller BOYS! | VIDEO

Redakcja , 06 Czerwiec 2021  19:19
Wybory prezydenckie w Rzeszowie! Znany polityk zorganizował koncert disco polo! Na scenie Marcin Miller BOYS! | VIDEO
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Polityk zorganizował niezwykłą konwencję wyborczą, połączoną z koncertem disco polo!

Reklama

Ten niecodzienny koncert disco polo pozostanie na długo w pamięci mieszkańców miasta!

Zobacz również: Tłumy fanów na koncercie popularnego wokalisty disco polo! Czadoman dał z siebie wszystko! Zobaczcie gorące VIDEO

KANDYDAT NA PREZYDENTA RZESZOWA ZORGANIZOWAŁ KONCERT DISCO POLO

Wielkimi krokami zbliżają się przedterminowe wybory prezydenta Rzeszowa. Kandydaci dwoją się i troją, żeby przekonać do siebie jak największą część wyborców. Jeden z nich postanowił zawalczyć o głosy w niezwykły sposób! Zorganizował koncert popularnej grupy disco polo!

Reklama

POLITYK ZAPROSIŁ MARCINA MILLERA Z ZESPOŁEM BOYS 

W najbliższą niedzielę mieszkańcy Rzeszowa będą wybierać nowego prezydenta. Dotychczasowa głowa miasta, czyli Tadeusz Ferenc zrezygnował z piastowania tej funkcji w lutym tego roku. Jak to zawsze bywa w przypadku wyborów, kandydatów na to stanowisko jest wielu. Jak jednak wybrać tego najlepszego?

Na niezwykły sposób promocji swojej kandydatury wpadł Marcin Warchoł, wiceminister sprawiedliwości, związany z Solidarną Polską, który także ubiega się o piastowanie tego wysokiego urzędu. Polityk zorganizował niezwykłą konwencję wyborczą, połączoną z koncertem disco polo! Brzmi znajomo? Historia pamięta już podobne przypadki!

Marcin Warchoł postanowił przekonać do siebie wyborców muzyką disco polo! W tym celu zaprosił uwielbiany zespół Boys z Marcinem Millerem na czele! Ten niecodzienny koncert pozostanie na długo w pamięci mieszkańców Rzeszowa!

Marcin Miller i jego ekipa dali z siebie wszystko! Podczas koncertu na scenie pojawił się sam polityk, który ze swoją córeczką na rękach rytmicznie pląsał w rytm największych przebojów gwiazdora disco polo! Widać było, że polityk czuje tę muzykę całym sercem!

HISTORIA PAMIĘTA JUŻ PODOBNE PRZYPADKI

Marcin Miller podziękował na koniec kandydatowi za zaproszenie, gratulując mu odwagi, wszak koncert disco polo na konwencji wyborczej może zaszokować niejedną osobę!

Reklama

Starsi fani disco polo pamiętają zapewne rok 1995. Wtedy to do zespołu Top One zgłosił się sztab wyborczy Aleksandra Kwaśniewskiego. Jego życzeniem było stworzenie piosenki, dzięki której ich kandydat wygra wybory.

Tak powstał wielki hit “Ole Olek”, który chłopakom z Top One przyniósł wielką popularność, a Kwaśniewskiemu upragnione tytuł prezydenta Polski! Czy tym razem będzie podobnie? Czy muzyka disco polo po raz kolejny pokaże swoją ogromną siłę, i Marcin Warchoł obejmie ten ważny urząd? Tego dowiemy się już niebawem!

Zobacz również: Branża muzyczna pogrążona w żałobie! Nie żyje popularny twórca wielu polskich szlagierów!

Reklama
Zobacz teledysk: Boys - Ogród pełen róż
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Znany gwiazdor w piosence legendarnej grupy disco polo! Ten wykon jest lepszy niż oryginał?!
  2. Taneczna premiera disco polo podbije listy przebojów?! Fani zachwyceni nowością twórcy hitu 'Lody'!
  3. Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?!
  4. Genialna premiera! To będzie nowy hit wszystkich wesel?! Co na to pary młode? Fani komentują!
  5. Niesamowita nowość zespołu Boys! Marcin Miller w klasycznej odsłonie! To prawdziwy sztos!
  6. Gorąca premiera od legendy disco polo! Marcin Siegieńczuk kieruje do fanów ważne przesłanie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami