Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-09-10T12:55:00+02:00 Wszystkiego co Najlepsze dla Artura (Power Boy) | Sto Lat! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/09/wszystkiego-co-najlepsze-dla-artura-power-boy-sto-lat-1504998781.jpg
Reklama

Wszystkiego co Najlepsze dla Artura (Power Boy) | Sto Lat!

Redakcja , 10 Wrzesień 2017  12:55
Wszystkiego co Najlepsze dla Artura (Power Boy) | Sto Lat!
Źródło zdjęć: materiały własne
Reklama

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Artur Suchcicki (Power Boy)! Jako ekipa redakcji życzymy artyście wszystkiego co Najpiękniejsze. A wy?

Reklama

Przystojny, utalentowany, koleżeński, pozytywnie nastawiony do życia i do ludzi! Taki jest właśnie Artur Suchcicki - lider i wokalista zespołu Power Boy, który na rynku muzycznym zasłynął z takich produkcji jak m.in  „Ubrana we wstyd”, „Księżniczka”, "Perfekcyjna" czy "Moja Ex". Zawodowo strażak, prywatnie wyluzowany chłopak, który być może w niedługim czasie za sprawą swojego święta będzie miał Deja Vu!

Otóż dzisiaj tj. 10 września artysta obchodzi swoje urodziny. Jako redakcja serwisu disco-polo.info życzymy Arturowi Wszystkiego Najpiękniejszego! Dużo uśmiechu, szczęścia, wytrwałości, dalszych wyróżnień i niesłabnącego powera! 

Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

A Wy, czego życzycie artyście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Artura.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Hitowa produkcja disco polo trafiła do sieci?! Uwielbiana formacja DiscoBoys zaskoczyła nowym projektem!
  2. Przełom w świecie disco polo?! Premierowy kawałek nieźle namiesza!
  3. Popularny wokalista disco polo przeszczęśliwy! Gwiazdor po raz drugi zostanie ojcem!
  4. Kuszący biust gwiazdy Top Girls w niemal pełnym negliżu. Odważne ujęcia podbijają sieć!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej