Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-05-20T19:54:00+02:00 Pilne: Wokalista disco polo uratował życie fance! Leżała nieprzytomna, nie oddychała! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/05/pilne-wokalista-disco-polo-uratowal-zycie-fance-lezala-nieprzytomna-nie-oddychala-1558374641.png
Reklama

Pilne: Wokalista disco polo uratował życie fance! Leżała nieprzytomna, nie oddychała!

Redakcja , 20 Maj 2019  19:54
Pilne: Wokalista disco polo uratował życie fance! Leżała nieprzytomna, nie oddychała!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

O mały włos doszłoby do wielkiej tragedii. Wokalista disco polo reanimował nieprzytomną kobietę

Reklama

Gdyby nie szybka reakcja wokalisty disco polo mogłoby dojść do wielkiej tragedii. Artysta uratował życie młodej kobiecie. Można mówić o ogromnym szczęściu, ponieważ gdy do niej podszedł była nieprzytomna i nie oddychała. Musiał ją reanimować. 

Zobacz również: Wokalistki disco polo TOP GIRLS wspinają się na szczyt kariery! Inni artyści mogą im zazdrościć?!

Do zdarzenia doszło w sobotę 18 maja. Krótko po zagranym koncercie wokalista grupy Power Boy - Artur Suchcicki otrzymał informację, że na zewnątrz leży kobieta. Gdy do niej podszedł była nieprzytomna i nie oddychała. Jak poinformował nas jeden z klubowiczów, reakcja wokalisty była natychmiastowa. Podjął się reanimacji. 

Lider grupy Power Boy potwierdził informację "po trzech minutach reanimacji złapała akcję serca, ale też trzy razy się to powtarzało, że musieliśmy wracać do reanimacji" - przyznał w rozmowie z nami Artur, który swoją pomoc uważa za naturalny odruch. Niestety, nie dla każdego jest to instynktowe, gdyż z relacji klubowicza informującego nas o całym wydarzeniu, sytuacji przyglądało się kilka osób, które w żaden sposób nie podjęły się pomocy. 

Po około 30 minutach akcji przyjechał zespół pogotowia i zabrał kobietę do szpitala. Z tego co udało nam się ustalić żyje i jej stan jest dobry. 

Artur Suchcicki pracuje na co dzień Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej. Ratowanie ludzkiego życie to dla niego codzienność. "strażakiem jestem dwadzieścia cztery godziny na dobę" przyznał kiedyś w rozmowie z nami Artur, który nad wyraz ceni sobie swoją pracę. W jego opinii pomoc powinna być naturalnym odruchem każdego z nas.

Uratowana kobieta może mówić o prawdziwym cudzie. W takich sytuacjach liczy się każda minuta. Obecność Artura, tym samy jego szybka reakcja okazały się być bardzo istotne. Bohaterska postawa wokalisty grupy Power Boy jest wzorem do naśladowania. 

Zobacz również: Urocza gwiazdeczka disco polo odsłoniła ciało! Jej długie nogi przyprawiają o zawrót głowy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Romantyczna nowość disco polo skrada serca fanów. Tego numeru nie można przegapić!
  2. Pocztówka z Egiptu?! Artystka disco polo kusi gorącym ujęciem!
  3. Gorąca premiera w świecie disco polo! Piękna kobieta zagwarantuje niesamowity sukces?!
  4. Doszło do rozłamu? Gwiazdy disco polo zrezygnowały ze swojej nazwy! Wszystko przez rozterki życiowe!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej