Reklama
Polecamy


Reklama

Pilne: Wokalista disco polo uratował życie fance! Leżała nieprzytomna, nie oddychała!

2019-05-20T19:54:00+02:00 Pilne: Wokalista disco polo uratował życie fance! Leżała nieprzytomna, nie oddychała! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/pilne-wokalista-disco-polo-uratowal-zycie-fance-lezala-nieprzytomna-nie-oddychala-1558374641.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

O mały włos doszłoby do wielkiej tragedii. Wokalista disco polo reanimował nieprzytomną kobietę

Reklama

Gdyby nie szybka reakcja wokalisty disco polo mogłoby dojść do wielkiej tragedii. Artysta uratował życie młodej kobiecie. Można mówić o ogromnym szczęściu, ponieważ gdy do niej podszedł była nieprzytomna i nie oddychała. Musiał ją reanimować. 

Zobacz również: Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!

Do zdarzenia doszło w sobotę 18 maja. Krótko po zagranym koncercie wokalista grupy Power Boy - Artur Suchcicki otrzymał informację, że na zewnątrz leży kobieta. Gdy do niej podszedł była nieprzytomna i nie oddychała. Jak poinformował nas jeden z klubowiczów, reakcja wokalisty była natychmiastowa. Podjął się reanimacji. 

Lider grupy Power Boy potwierdził informację "po trzech minutach reanimacji złapała akcję serca, ale też trzy razy się to powtarzało, że musieliśmy wracać do reanimacji" - przyznał w rozmowie z nami Artur, który swoją pomoc uważa za naturalny odruch. Niestety, nie dla każdego jest to instynktowe, gdyż z relacji klubowicza informującego nas o całym wydarzeniu, sytuacji przyglądało się kilka osób, które w żaden sposób nie podjęły się pomocy. 

Po około 30 minutach akcji przyjechał zespół pogotowia i zabrał kobietę do szpitala. Z tego co udało nam się ustalić żyje i jej stan jest dobry. 

Artur Suchcicki pracuje na co dzień Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej. Ratowanie ludzkiego życie to dla niego codzienność. "strażakiem jestem dwadzieścia cztery godziny na dobę" przyznał kiedyś w rozmowie z nami Artur, który nad wyraz ceni sobie swoją pracę. W jego opinii pomoc powinna być naturalnym odruchem każdego z nas.

Uratowana kobieta może mówić o prawdziwym cudzie. W takich sytuacjach liczy się każda minuta. Obecność Artura, tym samy jego szybka reakcja okazały się być bardzo istotne. Bohaterska postawa wokalisty grupy Power Boy jest wzorem do naśladowania. 

Zobacz również: WOW! Wokalistka disco polo ideałem kobiecości?! Artystka w śmiałej pozie kusi pięknym ciałem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  2. PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!
  3. Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.