Reklama
Polecamy
Reklama
2019-05-20T19:54:00+02:00 Pilne: Wokalista disco polo uratował życie fance! Leżała nieprzytomna, nie oddychała! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/05/pilne-wokalista-disco-polo-uratowal-zycie-fance-lezala-nieprzytomna-nie-oddychala-1558374641.png
Reklama

Pilne: Wokalista disco polo uratował życie fance! Leżała nieprzytomna, nie oddychała!

Redakcja , 20 Maj 2019  19:54:00
Pilne: Wokalista disco polo uratował życie fance! Leżała nieprzytomna, nie oddychała!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

O mały włos doszłoby do wielkiej tragedii. Wokalista disco polo reanimował nieprzytomną kobietę

Reklama

Gdyby nie szybka reakcja wokalisty disco polo mogłoby dojść do wielkiej tragedii. Artysta uratował życie młodej kobiecie. Można mówić o ogromnym szczęściu, ponieważ gdy do niej podszedł była nieprzytomna i nie oddychała. Musiał ją reanimować. 

Zobacz również: Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!

Do zdarzenia doszło w sobotę 18 maja. Krótko po zagranym koncercie wokalista grupy Power Boy - Artur Suchcicki otrzymał informację, że na zewnątrz leży kobieta. Gdy do niej podszedł była nieprzytomna i nie oddychała. Jak poinformował nas jeden z klubowiczów, reakcja wokalisty była natychmiastowa. Podjął się reanimacji. 

Lider grupy Power Boy potwierdził informację "po trzech minutach reanimacji złapała akcję serca, ale też trzy razy się to powtarzało, że musieliśmy wracać do reanimacji" - przyznał w rozmowie z nami Artur, który swoją pomoc uważa za naturalny odruch. Niestety, nie dla każdego jest to instynktowe, gdyż z relacji klubowicza informującego nas o całym wydarzeniu, sytuacji przyglądało się kilka osób, które w żaden sposób nie podjęły się pomocy. 

Po około 30 minutach akcji przyjechał zespół pogotowia i zabrał kobietę do szpitala. Z tego co udało nam się ustalić żyje i jej stan jest dobry. 

Artur Suchcicki pracuje na co dzień Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej. Ratowanie ludzkiego życie to dla niego codzienność. "strażakiem jestem dwadzieścia cztery godziny na dobę" przyznał kiedyś w rozmowie z nami Artur, który nad wyraz ceni sobie swoją pracę. W jego opinii pomoc powinna być naturalnym odruchem każdego z nas.

Uratowana kobieta może mówić o prawdziwym cudzie. W takich sytuacjach liczy się każda minuta. Obecność Artura, tym samy jego szybka reakcja okazały się być bardzo istotne. Bohaterska postawa wokalisty grupy Power Boy jest wzorem do naśladowania. 

Zobacz również: Wzięli ślub mimo pandemii! Gwiazdorska para disco polo powiedziała "TAK" w maseczkach!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!
  2. Zjawiskowa modelka u boku Marcina Millera. Gwiazdor disco polo wygląda na szczęśliwego!
  3. Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!
  4. Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej
Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 roku na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności Akceptuje