Reklama
Polecamy


Reklama

Poczynania wokalisty disco polo zapierają dech! Będziecie w szoku!

2020-05-12T13:00:00+02:00 Poczynania wokalisty disco polo zapierają dech! Będziecie w szoku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/poczynania-formacji-power-boy-zapieraja-dech-bedziecie-w-szoku-1588772211.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Nigdy wcześniej artysta disco polo nie zapowiadał w taki sposób swoich kawałków

Reklama

Ludzie powinni brać przykład z wokalisty disco polo. Jego podejście do sytuacji z pewnością zaowocuje na przyszłość. W końcu pandemia się skończy, a oczekiwania fanów po takim czasie będą jeszcze większe.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

Na razie nic na to nie wskazuje, aby było światło dla przywrócenia imprez masowych. Nikt nie spodziewał się, że świat w jednej chwili zatrzyma się, a nasze dotychczasowe życie, przyzwyczajenia i praca, zostaną wystawione na próbę czasu.

Z pewnością odczuwają to zarówno artyści, jak i fani, którzy w dobie pandemii koronawirusa muszą sobie poradzić z miłością platoniczną i tęsknotą za swoimi ulubionymi idolami.

Zespół Power Boy, którego liderem i wokalistą jest utalentowany Artur Suchcicki postanowił nie dać się i zaczął tworzyć nowy kawałek dla wiernych fanów, którzy zawsze go wspierają w jego poczynaniach: - Wokal zgrany, myślę że to będzie jeden z najlepszych numerów w mojej dotychczasowej karierze.Więcej info już wkrótce.

Taka zapowiedź może zwiastować prawdziwy przebój w branży disco polo. Jak widać, na niektórych wykonawców kwarantanna wpływa pozytywnie i wbrew pozorom, sprzyja ich wenie.

Power Boy już nie jeden raz zaskoczył fanów, ale teraz ciekawość rośnie z dnia na dzień. Nigdy wcześniej Artur nie zapowiadał w taki sposób swoich kawałków.

Zobacz również: Piosenka disco polo z potencjałem na weselny szlagier podbija sieć. Sprawdźcie koniecznie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  2. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli
  3. 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.