Reklama


Reklama

Poczynania wokalisty disco polo zapierają dech! Będziecie w szoku!

2020-05-12T13:00:00+02:00 Poczynania wokalisty disco polo zapierają dech! Będziecie w szoku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/poczynania-formacji-power-boy-zapieraja-dech-bedziecie-w-szoku-1588772211.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Nigdy wcześniej artysta disco polo nie zapowiadał w taki sposób swoich kawałków

Reklama

Ludzie powinni brać przykład z wokalisty disco polo. Jego podejście do sytuacji z pewnością zaowocuje na przyszłość. W końcu pandemia się skończy, a oczekiwania fanów po takim czasie będą jeszcze większe.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo przerywają milczenie! Sytuacja wymknęła się już spod kontroli!

Na razie nic na to nie wskazuje, aby było światło dla przywrócenia imprez masowych. Nikt nie spodziewał się, że świat w jednej chwili zatrzyma się, a nasze dotychczasowe życie, przyzwyczajenia i praca, zostaną wystawione na próbę czasu.

Z pewnością odczuwają to zarówno artyści, jak i fani, którzy w dobie pandemii koronawirusa muszą sobie poradzić z miłością platoniczną i tęsknotą za swoimi ulubionymi idolami.

Zespół Power Boy, którego liderem i wokalistą jest utalentowany Artur Suchcicki postanowił nie dać się i zaczął tworzyć nowy kawałek dla wiernych fanów, którzy zawsze go wspierają w jego poczynaniach: - Wokal zgrany, myślę że to będzie jeden z najlepszych numerów w mojej dotychczasowej karierze.Więcej info już wkrótce.

Taka zapowiedź może zwiastować prawdziwy przebój w branży disco polo. Jak widać, na niektórych wykonawców kwarantanna wpływa pozytywnie i wbrew pozorom, sprzyja ich wenie.

Power Boy już nie jeden raz zaskoczył fanów, ale teraz ciekawość rośnie z dnia na dzień. Nigdy wcześniej Artur nie zapowiadał w taki sposób swoich kawałków.

Zobacz również: Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!
  2. Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!
  3. Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.