Reklama


Reklama

Błyskawiczna reakcja gwiazdy disco polo! Muzyk uratował życie kobiecie!

2019-06-14T21:35:00+02:00 Błyskawiczna reakcja gwiazdy disco polo! Muzyk uratował życie kobiecie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/blyskawiczna-reakcja-gwiazdy-disco-polo-muzyk-uratowal-zycie-kobiecie-1560540951.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Spokój, opanowanie oraz wiedza, to pomogło wokaliście disco polo szybko zareagować

Reklama

Artur Suchcicki znany w branży jako Power Boy uratował życie kobiecie, która była nieprzytomna i nie oddychała. Sytuacja miała miejsce po jego koncercie. Natychmiastowa reakcja wokalisty uratowała jej życie.

Zobacz również: Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV!

Echa wspomnianego czynu nie milkną. Nic w tym dziwnego, gdyż nie każdy wie, jak w takiej sytuacji się zachować. Wiele osób okrzyknęło wokalistę mianem bohatera. I choć mogłoby się wydać, że ratowanie życia to dla artysty chleb powszedni, taka sytuacja poza życiem zawodowym zdarzyła mu się po raz pierwszy.

KROK PO KROKU, JAK NALEŻY SIĘ ZACHOWAĆ

Artur w rozmowie z naszym serwisem disco-polo.info przyznał, że sytuacja, że reanimował kogoś poza służbą zdarzyła mu się po raz pierwszy, ale trzeba pamiętać, że może ona się przytrafić każdemu z nas. I co wtedy należy zrobić? O tym również opowiedział nam Artur i poniżej mamy dla Was krótkie poinstruowanie:

Każdą osobą która leży na ulicy musimy się zainteresować. Trzeba po prostu podejść potrząsnąć za barki i spróbować nawiązać kontakt. Jeśli takiego kontaktu nie ma należy poprzez przyłożenie ucha i obserwację klatki piersiowej sprawdzić czy osoba oddycha.

Jeżeli nie oddycha jak najszybciej musimy wezwać pomoc (112) i przystąpić do resuscytacji krążeniowo oddechowej w postaci 30 uciśnięć klatki piersiowej i dwóch wdechów - dodał Artur

W tego typu sytuacjach ogromną rolę odgrywa czas. Obecność Artura, tym samy jego szybka reakcja okazały się być bardzo istotne. Artur to nie tylko przebojowy wokalista, czy wzorowy strażak, to również bardzo dobry człowiek, któremu los innych nie jest obojętny.

Zobacz również: Totalna rewolucja! Ten dzień zmienił życie legendarnego gwiazdora disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo pokazała córkę! Wyglądają jak siostry a nie jak matka z córką!
  2. Ma najpiękniejsze nogi w branży disco polo?! Zobaczcie jak wygląda jedna z najpiękniejszych kobiet na rynku disco polo!
  3. Artysta disco polo porzuci wielką scenę muzyczną i zmieni profesję?! Zobaczcie Go w nowym wydaniu!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.