2019-06-14T21:35:00+02:00 Błyskawiczna reakcja gwiazdy disco polo! Muzyk uratował życie kobiecie! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/blyskawiczna-reakcja-gwiazdy-disco-polo-muzyk-uratowal-zycie-kobiecie-1560540951.jpg

Błyskawiczna reakcja gwiazdy disco polo! Muzyk uratował życie kobiecie!

Redakcja , 14 Czerwiec 2019  21:35

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Błyskawiczna reakcja gwiazdy disco polo! Muzyk uratował życie kobiecie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Spokój, opanowanie oraz wiedza, to pomogło wokaliście disco polo szybko zareagować

Reklama

Artur Suchcicki znany w branży jako Power Boy uratował życie kobiecie, która była nieprzytomna i nie oddychała. Sytuacja miała miejsce po jego koncercie. Natychmiastowa reakcja wokalisty uratowała jej życie.

Zobacz również: Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.

Echa wspomnianego czynu nie milkną. Nic w tym dziwnego, gdyż nie każdy wie, jak w takiej sytuacji się zachować. Wiele osób okrzyknęło wokalistę mianem bohatera. I choć mogłoby się wydać, że ratowanie życia to dla artysty chleb powszedni, taka sytuacja poza życiem zawodowym zdarzyła mu się po raz pierwszy.

KROK PO KROKU, JAK NALEŻY SIĘ ZACHOWAĆ

Artur w rozmowie z naszym serwisem disco-polo.info przyznał, że sytuacja, że reanimował kogoś poza służbą zdarzyła mu się po raz pierwszy, ale trzeba pamiętać, że może ona się przytrafić każdemu z nas. I co wtedy należy zrobić? O tym również opowiedział nam Artur i poniżej mamy dla Was krótkie poinstruowanie:

Każdą osobą która leży na ulicy musimy się zainteresować. Trzeba po prostu podejść potrząsnąć za barki i spróbować nawiązać kontakt. Jeśli takiego kontaktu nie ma należy poprzez przyłożenie ucha i obserwację klatki piersiowej sprawdzić czy osoba oddycha.

Jeżeli nie oddycha jak najszybciej musimy wezwać pomoc (112) i przystąpić do resuscytacji krążeniowo oddechowej w postaci 30 uciśnięć klatki piersiowej i dwóch wdechów - dodał Artur

W tego typu sytuacjach ogromną rolę odgrywa czas. Obecność Artura, tym samy jego szybka reakcja okazały się być bardzo istotne. Artur to nie tylko przebojowy wokalista, czy wzorowy strażak, to również bardzo dobry człowiek, któremu los innych nie jest obojętny.

Zobacz również: Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Dzieci lidera zespołu Bayer Full atakują sieć wyśmienitą premierą! Zapowiada się nowy przebój disco polo?!
  2. Ogromny sukces gwiazd disco polo zza oceanu! Znany artyści rozbili bank! Tego nikt się nie spodziewał!
  3. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  4. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  5. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca smukłą figurą i zgrabnymi nogami! To najbardziej ponętna wokalistka?
  6. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami