Reklama
Polecamy


Reklama

PILNE! Gwiazdor disco polo w sytuacji zagrożenia życia! Auto wylądowało w rowie, artysta przestrzega fanów!

2020-08-07T15:45:00+02:00 PILNE! Gwiazdor disco polo w sytuacji zagrożenia życia! Auto wylądowało w rowie, artysta przestrzega fanów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/gwiazdor-disco-polo-w-sytuacji-zagrozenia-zycia-to-moglo-sie-skonczyc-tragicznie-1596662726.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/powerboy_official/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista na instagramowym stories opublikował relację z tragicznie wyglądającego zdarzenia drogowego, które mogło skończyć się bardzo źle

Reklama

Gwiazdy disco polo, poza wielkimi, muzycznymi karierami, czasami wiodą inne, zupełnie odmienne życie prywatne. Choć część z nich, przy natłoku koncertowych obowiązków, jest zmuszona do zawieszenia zajęć dodatkowych, to niektórzy mimo wszystko mobilizują wszystkie siły i za wszelką cenę starają się łączyć dwa skrajne obowiązki.

Zobacz również: Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!

Jednym z tak mocno zaangażowanych w pozasceniczny świat, jest Artur Suchcicki, znany pod pseudonimem Power Boy! Idol osiągnął ogromny sukces w branży rozrywkowej i zapewne spokojnie mógł się jej poświęcić w 100%, jednak misja niesienia stałej pomocy była silniejsza.

Artur odważnie i z uporem maniaka, pełni funkcję Strażaka w Państwowej Straży Pożarnej! Wokalista na instagramowym stories opublikował relację z tragicznie wyglądającego zdarzenia drogowego, które mogło skończyć się bardzo źle dla uczestników wypadku.

Auto znalazło się w przydrożnym rowie, a artysta podczas swojej służby, brał udział w czynnościach powypadkowych. Nie zapomniał jednak ostrzec swoich odbiorców przed drogową brawurą: „Trzeba uważać”, krótko skomentował wstawione zdjęcie.

W tym przypadku z pewnością warto posłuchać doświadczonego muzyka i strażaka.

Zobacz również: Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.
  2. Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!
  3. Dawid Narożny wzrusza tysiące Polaków. Artysta z czułością traktuje członków swojej rodziny!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.