Reklama


Reklama

Powiało grozą! Gwiazdor disco polo w towarzystwie intrygującego chuligana!

2020-08-11T18:14:00+02:00 Powiało grozą! Gwiazdor disco polo w towarzystwie intrygującego chuligana! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/gwiazdor-disco-polo-i-hooligan-na-jednym-zdjeciu-powialo-groza-1597092798.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/powerboy_official/
Reklama


Życie gwiazd

Świat przestępczy, to zjawisko, od którego zdecydowanie stroni cała branża disco polo

Reklama

Świat przestępczy, to zjawisko, od którego zdecydowanie stroni cała branża disco polo. Sięgając pamięcią nawet w bardzo odległy czas, ciężko przypomnieć sobie kryminalne zdarzenie, powiązane z muzyką taneczną.

Zobacz również: Wokalistka disco polo o przemijaniu! Gwiazda czuje się staro?!

Tym bardziej mocno mogło zdziwić ostatnie zdjęcie, jakie udostępnił popularny gwiazdor disco polo. Artur Suchcicki, piosenkarz działający pod pseudonimem Power Boy, udostępnił fotografię, która wstrzymała oddech wszystkich fanów artysty, który pokazał się w sieci z ostrym narzędziem, podobnym do łomu.

Nie tyle sam kadr jest kontrowersyjny, co opis pod nim umieszczony: „Każdy z nas ma swoje ulubione zabawki. Moją ulubioną jest właśnie ta. Nie bez powodu nosi nazwę HOOLIGAN...”. Cały wpis jest oczywiście w żartobliwym tonie. Artur z uwagi na swój zawód, często ma do czynienia z niebezpiecznie wyglądającymi narzędziami.

Najpopularniejszy strażak w branży, nierzadko dzieli się z fanami swoją drugą, obok muzyki pasją. Jakiś czas temu, na profilu artysty mogliśmy oglądać pistolet.

Obserwujący Power Boy’a nie mogą narzekać na nudę. Przy okazji strażackich publikacji, można dostrzec świetną formę i wygląd gwiazdora, dlatego do obejrzenia zdjęcia zachęcamy również wszystkie fanki wokalisty.

Zobacz również: Wokalistka disco polo o przemijaniu! Gwiazda czuje się staro?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!
  2. Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!
  3. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.