Reklama


Reklama

Wrócą koncerty?! Wokalista disco polo z tłumem fanów!

2020-05-25T12:58:00+02:00 Wrócą koncerty?! Wokalista disco polo z tłumem fanów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazdor-disco-polo-dal-nadzieje-ta-fotka-budzi-najpiekniejsze-wspomnienia-1589834390.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/mastersofficial
Reklama


Życie gwiazd

Gospodarka powoli jest odmrażana i kolejne sektory, przeżywają gospodarcze odrodzenie

Reklama

Wszyscy bezsprzecznie tęsknimy za występami na żywo artystów disco polo. Już tak niewiele brakuje, by czasy najlepszych imprez tanecznych powróciły. Gospodarka powoli jest odmrażana i kolejne sektory, przeżywają gospodarcze odrodzenie.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdradził szczegóły dotacji! Zaskakujące słowa Radka Liszewskiego!

Wydaje się niestety, że na największe festiwale i zgromadzenia poczekamy najdłużej, ale gminny festyn, czy klubowa zabawa, to coś czego możemy spodziewać się nawet w najbliższych tygodniach.

Podobnego zdania jest Paweł Jasionowski, lider zespołu Masters. Wokalista wrzucił do sieci niesłychanie obiecujące i optymistyczne zdjęcie. Fotografia złożona jest z trzech ujęć. Na dwóch widać artystę w akcji, podczas jednego z koncertów, z czasów kiedy jeszcze było dobrze. Trzeci kadr przedstawia rozbawionych pod sceną fanów.

Szczególnie mocno jednak przemawia napis zamieszczony na zdjęciu: „Już niedługo”. Dwa krótkie słowa, ale jak widać, nie trzeba napisać wiele, by rozbudzić nadzieję na powrót upragnionych wydarzeń i wlać w serca fanów wiarę, że za chwilę będziemy kosztować tego, co smakuje najlepiej - zabawy w rytmie disco polo!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!
  2. Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!
  3. Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.