Reklama
Polecamy


Reklama

Wrócą koncerty?! Wokalista disco polo z tłumem fanów!

2020-05-25T12:58:00+02:00 Wrócą koncerty?! Wokalista disco polo z tłumem fanów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazdor-disco-polo-dal-nadzieje-ta-fotka-budzi-najpiekniejsze-wspomnienia-1589834390.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/mastersofficial
Reklama


Życie gwiazd

Gospodarka powoli jest odmrażana i kolejne sektory, przeżywają gospodarcze odrodzenie

Reklama

Wszyscy bezsprzecznie tęsknimy za występami na żywo artystów disco polo. Już tak niewiele brakuje, by czasy najlepszych imprez tanecznych powróciły. Gospodarka powoli jest odmrażana i kolejne sektory, przeżywają gospodarcze odrodzenie.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo ofiarą ataku! Nagranie trafiło do sieci! Artysta przeprasza!

Wydaje się niestety, że na największe festiwale i zgromadzenia poczekamy najdłużej, ale gminny festyn, czy klubowa zabawa, to coś czego możemy spodziewać się nawet w najbliższych tygodniach.

Podobnego zdania jest Paweł Jasionowski, lider zespołu Masters. Wokalista wrzucił do sieci niesłychanie obiecujące i optymistyczne zdjęcie. Fotografia złożona jest z trzech ujęć. Na dwóch widać artystę w akcji, podczas jednego z koncertów, z czasów kiedy jeszcze było dobrze. Trzeci kadr przedstawia rozbawionych pod sceną fanów.

Szczególnie mocno jednak przemawia napis zamieszczony na zdjęciu: „Już niedługo”. Dwa krótkie słowa, ale jak widać, nie trzeba napisać wiele, by rozbudzić nadzieję na powrót upragnionych wydarzeń i wlać w serca fanów wiarę, że za chwilę będziemy kosztować tego, co smakuje najlepiej - zabawy w rytmie disco polo!

Zobacz również: Wyglądają olśniewająco! Paula Karpowicz (Top Girls) wraz z partnerem olśniła gości weselnych!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  2. Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!
  3. Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.