Reklama


Reklama

Wokalistka została pozbawiona „możliwości zarabiania na chleb” a robi coś niesamowitego!

2020-06-13T15:30:00+02:00 Wokalistka została pozbawiona „możliwości zarabiania na chleb” a robi coś niesamowitego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/gwiazda-disco-polo-pomaga-potrzebujacym-to-wykonanie-zachwyca-caly-internet-1591463345.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka przyznała, że choć sama została pozbawiona „możliwości zarabiania na chleb”, to nie znaczy, że nie może teraz rzucić koła ratunkowego

Reklama

Cały świat, nie tylko ten blisko związany z disco polo, od kilku miesięcy boryka się z różnymi przeciwnościami losu. Każdego dnia nie brakuje informacji, że ktoś błaga o pomoc!

Zobacz również: Artysta disco polo zdradził, czego nauczyła go jego wspaniała babcia!

Wiele trudnych sytuacji udaje się rozwiązać, dzięki wsparciu osób trzecich i ich wielkiemu sercu! Artyści z branży, wielokrotnie pokazują, że interesuje ich los pokrzywdzonych. Obojętność to na pewno nie jest cecha gwiazd disco, dlatego włączają się chętnie we wszelkie akcje charytatywne!

Z przepięknym aktem bezinteresownego wsparcia, wyszła jedna z najpopularniejszych wokalistek muzyki tanecznej - Etna. Joanna Kaczanowska to znana piosenkarka, która na scenie zaskakuje nie tylko repertuarem, ale również bardzo ciekawymi stylizacjami!

Na Instagramowym profilu idolki, mogliśmy podziwiać jej wykonanie bardzo ckliwej piosenki Leonardo Cohena, pt. „Hallelujah”! Gwiazda przyznała, że choć sama została pozbawiona „możliwości zarabiania na chleb”, to nie znaczy, że nie może teraz rzucić koła ratunkowego potrzebującym.

Uczyniła to właśnie poprzez wystąpienie na koncercie on-line i wsparcie jednej z akcji charytatywnych! Nagranie spotkało się z wielkim entuzjazmem internautów: „Piękne wykonanie”, „Super”, rozpisywali się pod publikacją.

Musimy przyznać, że Etna cała w bieli i w tym repertuarze, wygląda i brzmi jak anioł!

Zobacz również: Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!

Etna - Lato

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Disco Polo w cygańskich klimatach podbija sieć! Czy to nowy przebój muzyki tanecznej?!
  2. Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!
  3. Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.