Reklama


Reklama

Wokalistka Top Girls ma nowe zajęcie? Czym teraz zajmuje się gwiazda disco polo?

2020-05-29T13:35:00+02:00 Wokalistka Top Girls ma nowe zajęcie? Czym teraz zajmuje się gwiazda disco polo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wokalistka-top-girls-zostawi-scene-czym-teraz-zajmuje-sie-gwiazda-disco-polo-1590008082.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz
Reklama


Życie gwiazd

Okazuje się, że wokalistka disco polo zaczyna nową ścieżkę kariery, ściśle związaną z ogrodnictwem

Reklama

Gwiazdy disco polo w wyjątkowym czasie odwołanych koncertów i festiwali, umilają sobie czas, jak tylko mogą. Artyści, oprócz zamykania się w studiach i pracy nad nowymi, muzycznymi hitami, znajdują czas na rekreację i zajęcia dodatkowe.

Zobacz również: Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!

Gwiazda jednego z najpopularniejszych zespołów muzyki tanecznej - Top Girls, również znalazła alternatywę dla występów scenicznych. Paula Karpowicz, śliczna i charyzmatyczna blondynka, odnalazła ciszę i spokój na podlaskich terenach. Wokalistka spędza dużo czasu na łonie natury i jak sama relacjonuje na instagramie, sprawia jej to przyjemność.

Na ostatnim story, mogliśmy podziwiać, czym teraz będzie się zajmować. Okazuje się, że Paula zaczyna nową ścieżkę kariery, ściśle związaną z ogrodnictwem! Artystka, zakupiła rośliny oraz ziemię i posadziła pierwsze krzewy! W pięknej, nad jeziorańskiej scenerii, praca na świeżym powietrzu, wydaje się być czystą przyjemnością! 

Mamy nadzieję, że kwiaty się przyjmą. Tym samym zapewniamy wszystkich, że piosenkarka nie porzuci sceny dla ogrodnictwa! Fani mogliby się z tym nie pogodzić!

Zobacz również: Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!
  2. Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!
  3. Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.