Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistka Top Girls ma nowe zajęcie? Czym teraz zajmuje się gwiazda disco polo?

2020-05-29T13:35:00+02:00 Wokalistka Top Girls ma nowe zajęcie? Czym teraz zajmuje się gwiazda disco polo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wokalistka-top-girls-zostawi-scene-czym-teraz-zajmuje-sie-gwiazda-disco-polo-1590008082.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz
Reklama


Życie gwiazd

Okazuje się, że wokalistka disco polo zaczyna nową ścieżkę kariery, ściśle związaną z ogrodnictwem

Reklama

Gwiazdy disco polo w wyjątkowym czasie odwołanych koncertów i festiwali, umilają sobie czas, jak tylko mogą. Artyści, oprócz zamykania się w studiach i pracy nad nowymi, muzycznymi hitami, znajdują czas na rekreację i zajęcia dodatkowe.

Zobacz również: Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ

Gwiazda jednego z najpopularniejszych zespołów muzyki tanecznej - Top Girls, również znalazła alternatywę dla występów scenicznych. Paula Karpowicz, śliczna i charyzmatyczna blondynka, odnalazła ciszę i spokój na podlaskich terenach. Wokalistka spędza dużo czasu na łonie natury i jak sama relacjonuje na instagramie, sprawia jej to przyjemność.

Na ostatnim story, mogliśmy podziwiać, czym teraz będzie się zajmować. Okazuje się, że Paula zaczyna nową ścieżkę kariery, ściśle związaną z ogrodnictwem! Artystka, zakupiła rośliny oraz ziemię i posadziła pierwsze krzewy! W pięknej, nad jeziorańskiej scenerii, praca na świeżym powietrzu, wydaje się być czystą przyjemnością! 

Mamy nadzieję, że kwiaty się przyjmą. Tym samym zapewniamy wszystkich, że piosenkarka nie porzuci sceny dla ogrodnictwa! Fani mogliby się z tym nie pogodzić!

Zobacz również: Helena Vondrackova u boku Marcina Millera! Gwiazdor disco polo zaśpiewał z artystką jej wielki przebój!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  2. Magda Narożna zrobiła sobie przerwę od koncertów! Wokalistka disco polo spędza czas z ukochanym!
  3. Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.