Reklama


Reklama

Wokalistka Top Girls i MiłyPan razem?! Gwiazdy pokazały się w gronie najbliższych!

2020-06-13T07:15:00+02:00 Wokalistka Top Girls i MiłyPan razem?! Gwiazdy pokazały się w gronie najbliższych! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/artysci-disco-polo-nie-kryja-swojej-zazylosci-wielkie-gwiazdy-rozwialy-watpliwosci-o-romansie-1592000304.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/najmilszypan instagram.com/angelika.zmijewska/
Reklama


Życie gwiazd

Angelika i Piotrek skrupulatnie unikają wspólnych zdjęć i materiałów w sieci, cenią swoją prywatność, ale raz na jakiś czas widzimy materiał

Reklama

Długi weekend dla świata disco polo, oznacza podróże, wylegiwanie się na słońcu, ogólny i całkowity urlop! Gwiazdy wybierają przeważnie miejsca z dostępem do wody, ale z małą ilością „gapiów”.

Zobacz również: Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!

Szczęście mają ci, którzy na co dzień zamieszkują piękne, letnie tereny. Na instagramowym profilu jednej z najpopularniejszych wokalistek disco polo, pojawiła się krótka relacja z takiego wypadu.

Z filmu, który zamieściła Angelika Żmijewska, wokalistka zespołu Top Girls, wynika, że wśród jej towarzyszy znalazł się także najmilszy wokalista disco - Miły Pan! Para ujawniła się na nagraniu z roweru wodnego. Oprócz dwójki reprezentującej muzykę taneczną, na łódce obecni byli najbliżsi z rodziny artystki.

Ciepła woda, słońce i świetne towarzystwo, to najlepszy przepis na długi weekend, o czym doskonale wiedzą wszyscy przedstawiciele disco. Angelika i Piotrek skrupulatnie unikają wspólnych zdjęć i materiałów w sieci, cenią swoją prywatność, ale raz na jakiś czas widzimy materiał, który podsyca plotki o domniemanym romansie gwiazd.

Być może to już definitywne potwierdzenie ich miłości? Wszyscy fani z pewnością czekają na tę dobrą nowinę.

A jak wyglądają Wasze letnie wypady?

Zobacz również: Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!
  2. Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"
  3. Artyści zaskakują fanów! Czy miłosna historia disco polo podbije rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.