2021-06-13T10:01:00+02:00 Wokalistka disco polo zaprasza na wspólny rejs jachtem! Gwiazda proponuje również nocleg ze śniadaniem! https://disco-polo.info/uploads/news/dzien-w-towarzystwie-elwiry-mejk-nowy-biznes-pieknej-gwiazdy-disco-polojpg.jpg

Wokalistka disco polo zaprasza na wspólny rejs jachtem! Gwiazda proponuje również nocleg ze śniadaniem!

Redakcja , 13 Czerwiec 2021  10:01
Wokalistka disco polo zaprasza na wspólny rejs jachtem! Gwiazda proponuje również nocleg ze śniadaniem!
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Takiej oferty nikt się nie spodziewał! Popularna wokalistka disco polo zaprasza do wspólnego spędzenia czasu

Reklama

Oferta, którą zaprezentowała popularna wokalistka disco polo jest naprawdę imponująca!

Zobacz również: Święto muzyki cygańskiej i disco polo?! Wakacyjna Trasa Dwójki połączyła się z popularnym Festiwalem Kultury Romskiej!

WYJĄTKOWA OFERTA GWIAZDY DISCO POLO

Elwira Mejk to niezwykle przedsiębiorcza wokalistka disco polo! W czasach, gdy koncertów nadal jest jak na lekarstwo, piękna artystka wpadła na ciekawy pomysł!  Tego nikt się nie spodziewał!

Reklama

Mejk to uwielbiany zespół disco polo, który w sercach fanów zapisał się takimi hitami jak: “Tańczę z nim do rana”, “Na parterze”, czy “Dzisiaj Cię ukradnę”. Oczy fanów wpatrzone są zazwyczaj w piękną wokalistkę Elwirę, która nieustannie zachwyca ich swoim pięknem, i charyzmatyczną osobowością.

REJS JACHTEM Z WOKALISTKĄ DISCO POLO

Pewnie niejeden fan disco polo chciałby spędzić ze swoją ulubioną gwiazdą trochę więcej czasu. Przecież na koncertach spotkanie z artystą trwa zaledwie parę sekund, i ogranicza się jedynie do zrobienia wspólnej fotki, lub otrzymania autografu. Popularna artystka znalazła rozwiązanie tego problemu! Sposób, który wymyśliła, z pewnością spodoba się każdemu jej wielbicielowi!

Elwira Mejk opublikowała w swoich mediach społecznościowych niezwykłe ogłoszenie! Od teraz każdy miłośnik pięknej gwiazdy disco polo może spędzić w jej towarzystwie cały dzień! To naprawdę unikatowa propozycja!

Reklama

OFERTA NIE DO ODRZUCENIA?!

Oferta, którą zaprezentowała popularna wokalistka robi naprawdę spore wrażenie! W jej skład wchodzi m.in. lunch w restauracji, rejs jachtem po jeziorze, wizyta w studio nagrań, czy nawet nocleg ze śniadaniem! Fani Elwiry już zacierają ręce! Taka okazja nie może się zmarnować!

Zobacz również: Angelika Żmijewska - Top Girls zachywca w obcisłej sukience! Uwagę fanów zwraca smukła talia gwiazdy disco polo!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Mejk - Wina jej lejcie
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Magdalena Narożna z milionem na koncie! Cała branża disco polo jej może zazdrościć?!
  2. Genialna premiera disco polo od Marcina Millera i zespołu Boys! 'Taka jak Ty' To będzie hit tego roku?!
  3. Wokalistka disco polo zaręczyła się w Parku Disneyland w Paryżu! Zobaczcie pierścionek, jest Piękny!
  4. Znany zespół disco polo wraca do gry?! W sieci pojawiła się muzyczna premiera od zespołu Zorka!
  5. Opadną Wam szczęki! Uwielbiana wokalistka disco polo zachwyciła stylizacją! Gwiazda podkreśliła swoje piękne ciało!
  6. Najpopularniejszy duet w disco polo z genialną premierą! To będzie hit lata 2021?! Internauci już komentują nowość od Mirage i Yoko!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami