2021-02-03T07:52:00+01:00 Wokalistka disco polo zanurzyła nagie ciało w...śniegu!! VIDEO podbija internet?! https://disco-polo.info/uploads/news/piekna-gwiazda-disco-polo-zaszalala-nagie-cialo-moczy-wsniegujpg.jpg

Wokalistka disco polo zanurzyła nagie ciało w...śniegu!! VIDEO podbija internet?!

Redakcja , 03 Luty 2021  07:52

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wokalistka disco polo zanurzyła nagie ciało w...śniegu!! VIDEO podbija internet?!
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/

Gwiazda disco polo postanowiła wziąć śnieżną kąpiel. Na krótkim filmie wystąpiła w samym stroju kąpielowym, zanurzając się bez zastanowienia w śniegu

Reklama

Pomysły artystów disco polo na dobrą zabawę mogą przejść najśmielsze oczekiwania. Zwykle kończy się na muzycznym wymiarze atrakcji, ale gwiazdy często idą w parze z innymi, bieżącymi trenerami.

Zobacz również: Śliczna gwiazdeczka disco polo po raz pierwszy pokazała mamę?! Wyglądają jak siostry!

Sezon zimowy 2020/2021 bezapelacyjnie dominuje w morsowanie! Do zimnej wody wchodzą niemal wszyscy i niemal wszędzie. Dochodzi nawet do prawdziwie szalonych poczynań - przepływania pod lodem. Gwiazda, która postanowiła iść z duchem zimowej mody, wybrała bardziej bezpieczną, ale na pewno nie mniej spektakularną formę morsowania.

Joanna Kaczanowska, to piękna wokalistka disco polo, działająca pod pseudonimem Etna. Jej atrakcyjne ciało i niebywały talent, podziwia tysiące fanów. Na ostatniej publikacji od artystki, mogliśmy przekonać się, jak doskonale wygląda ona w zimowej scenerii.

Etna postanowiła wziąć śnieżną kąpiel. Na krótkim filmie wystąpiła w samym stroju kąpielowym, zanurzając się bez zastanowienia w śniegu. Paradoks tego udostępnienia polega na tym, że od samego patrzenia robi się zimno i jednocześnie gorąco.Zimno w związku z zagłębieniem niemal nagiego ciała pod śnieżną strukturą, a gorąco ze względu na ponętne i zmysłowe ciało piosenkarki.

Zobaczcie znakomite nagranie od Joanny i dajcie znać, czy Wy odważylibyście się na taki rodzaj zimowego szaleństwa?

Zobacz również: Marcin Miller – Boys w duecie ze światową gwiazdą Francesco Napoli! Produkcja trafiła do sieci! Jak wyszło?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Etna - Lato
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiana gwiazda disco polo przywołała swoim strojem lato! Gwiazda odsłoniła przepiękne ciało!
  2. Jesienna składanka najnowszych hitów disco polo trafiła do sieci! To prawdziwy muzyczny 'biały kruk'!
  3. Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo zachwyca przebojową stylizacją! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  4. Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
  5. To była jedna z ostatnich piosenek! Znany wokalista rezygnuje z rytmów disco polo! Fani w szoku!
  6. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
  7. Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!
  8. Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami