2019-11-20T20:46:00+01:00 Wokalistka disco polo w skąpym bikini! Gwiazda pokazała gorące zdjęcia z Florydy! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/gwiazda-disco-polo-pozuje-w-skapym-bikini-na-florydzie-co-za-figura-1574261758.jpg

Wokalistka disco polo w skąpym bikini! Gwiazda pokazała gorące zdjęcia z Florydy!

Redakcja , 20 Listopad 2019  20:46

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Wokalistka disco polo w skąpym bikini! Gwiazda pokazała gorące zdjęcia z Florydy!
Źródło zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/
Reklama

Fani disco polo są zachwyceni jej wyrzeźbioną figurą. Gwiazda udostępniła w sieci gorące zdjęcia z Florydy

Reklama

Angelika Żmijewska to jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek disco polo! Obecnie artystka razem z koleżankami z zespołu Top Girls przebywa w USA. Jest to związane z trasą koncertową po Stanach Zjednoczonych oraz w Kanadzie.

Zobacz również: To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!

WOKALISTKA DISCO POLO W SKĄPYM BIKINI. GWIAZDA UDOSTĘPNIŁA GORĄCE ZDJĘCIA Z PRZEPIĘKNEJ FLORYDY!

Urocza wokalistka nie raz już udowodniła, że jej figura jest nienaganna i wygląda znakomicie. Tym bardziej jak pozuje w skąpym bikini na pięknych plażach Florydy. 

Popularna Angela zaprezentowała się w biało czarnym bikini, które odsłoniło naprawdę dużo. Wokalistka disco polo nie ma czego się wstydzić. Jej figura prezentuje się wyśmienicie. Artystka od zawsze wyglądała dobrze, mimo tego że uwielbia jeść

Angelika stara się regularnie uczęszczać na zajęcia związane z tańcem, gdzie m.in. spala zbędne kilogramy. Na dodatek co jakiś czas korzysta z diety pudełkowej.

GWIAZDY DISCO POLO NIE MAJĄ ŁATWEGO ŻYCIA.

Życie gwiazd disco polo nie ułatwia kontroli nad swoim odżywaniem. Artyści dużo czasu spędzają w samochodach i odżywają się w różnych miejscach m.in. w fast foodach.

Mimo pewnych trudności wokalistka disco polo prezentuje się w skąpym bikini znakomicie. Czy to najlepsza figura w świecie disco polo? Oceńcie sami.

Zobacz również: Mega premiera od gwiazd Top Girls pt. 'Dotyk Twój'! Grupa w nowym składzie podbija rynek muzyczny?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  2. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!
  3. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  4. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  5. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  6. Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!
  7. Mega premiera od gwiazd Top Girls pt. 'Dotyk Twój'! Grupa w nowym składzie podbija rynek muzyczny?!
  8. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami