Reklama


Reklama

Wokalistka disco polo w miłosnym uniesieniu! To LATO należy do niej!

2020-05-16T11:38:00+02:00 Wokalistka disco polo w miłosnym uniesieniu! To LATO należy do niej! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wspomnienia-milosne-uniesienie-i-lato-czyli-nowosc-od-etny-1589458886.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wokalistka disco polo ma swój styl bycia i nie rozgląda się na boki. Nie przejmuje się tym, co myślą o niej inni - robi to, co podpowiada jej serce

Reklama

Etna w skąpym bikini wspomina lato, które zapadło jej w pamięci i namieszało w sferze uczuciowej. Tytułowe „Lato” w jej najnowszej propozycji zdradza przeszłość wokalistki? Oceńcie sami.

Zobacz również: Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!

Joanna Kaczanowska, która w branży disco polo działa pod pseudonimem artystycznym Etna, ma na swoim koncie sporo ciekawych propozycji muzycznych. Do tych najlepszych zalicza się między innymi utwory pod tytułem „Przytulajka” , „Milioner” , „Misiak” i „Maminsynek”.

Artystka ma swój styl bycia i nie rozgląda się na boki. Nie przejmuje się tym, co myślą o niej inni - robi to, co podpowiada jej serce. Można zauważyć, że Etna nie podąża za trendami w muzyce. Wokalistka tworzy po prostu to, co czuje. Oczywiście jest to dobra cecha w dobie komercyjnych utworów, które niekiedy w ogóle nie pasują do ich wykonawców.

W przypadku Etny jest zupełnie inaczej. Każda jej propozycja jest przemyślana. Tym razem Joanna Kaczanowska nagrała teledysk do nowości zatytułowanej „Lato”, której słowa napisał Adam Konkol. Tytuł jest niejednoznaczny, co sprawia, że ciekawość przesłania wokalistki jest jeszcze większa. Artystka wspomina, że gdyby była w stanie przewidzieć przyszłość, to z pewnością nie pozwoliłaby na rozstanie.

Myślicie, że Etna piosenką pt. ”Lato” wspomina dawną znajomość?

Zobacz również: Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka Top Girls pokazała swoją wielką miłość! Cudowne zdjęcia pojawiły się w sieci!
  2. Wokalistka disco polo żadnej pracy się nie boi! Gwiazda opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie!
  3. Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.