Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-22T15:14:00+01:00 Wokalistka disco polo stanęła na głowie! Fanom odebrało mowę! https://disco-polo.info/uploads/news/artystka-disco-polo-dokonala-ze-swoim-cialem-rzeczy-niemozliwej-fanom-odebralo-mowe-2jpg.jpg
Reklama

Wokalistka disco polo stanęła na głowie! Fanom odebrało mowę!

Redakcja , 22 Styczeń 2021  15:14
Wokalistka disco polo stanęła na głowie! Fanom odebrało mowę!
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/
Reklama

Wyczyn gwiazdy disco polo fani zapamiętają na długo! Popularna artystka stanęła na głowie

Reklama

Znana Artystka disco polo wprawiła swoich fanów w osłupienie! W niesamowity sposób pokazała, jak dobrze zna swoje ciało! Dla wielu z nich taki wyczyn byłby rzeczą kompletnie nierealną. Widząc jednak co potrafi ich idolka, fanom Artystki odebrało mowę! Gwiazda dosłownie stanęła na głowie!

Zobacz również: Wielka radość w życiu Magdy Narożnej! Powód takiego nastroju królowej disco polo może być tylko jeden!

Etna, to Artystka disco polo, która nie po raz pierwszy zaskoczyła swoich fanów, pokazując do czego jest zdolna! Niejeden sympatyk gwiazdy był pod ogromnym wrażeniem widząc, jak odważnie podróżuje ona po świecie i obcuje z dziką przyrodą, lub gdy podczas niskich temperatur bez zmrużenia okiem morsuje w lodowatej wodzie! Etna, chociaż wygląda na bardzo delikatną, w środku jest tak naprawdę kobietą ze stali!

W ostatnich dniach udowodniła, że potrafi także stanąć na głowie i to dosłownie! Kto śledzi profil Artystki na Instagramie ten wie, że noworocznym postanowieniem Etny jest codzienna praktyka jogi. Wcześniej ćwiczyła ją sporadycznie, w tym roku jednak sumiennie dzień w dzień obcuje z jogą, czego efekty możemy zobaczyć na jej social mediach! Zdjęcie Artystki stojącej na głowie, opartej nogami o futrynę robi piorunujące wrażenie, tak jak jej niesamowita sylwetka! Czym jeszcze zaskoczy nas Etna?

Zobacz również: Uwielbiana Emilka z Daj To Głośniej wychodzi za mąż? Wymowne zdjecia w sieci! Jej suknia robi ogromne wrażenie!

Reklama
Zobacz teledysk: Etna - Lato
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Na taką wersję przeboju disco polo czekaliście! Artyści stworzyli prawdziwą perełkę!
  2. Gwiazdy idą po sukces?! Znane żeńskie trio disco polo przygotowało nowość!
  3. Wielka radość w życiu Magdy Narożnej! Powód takiego nastroju królowej disco polo może być tylko jeden!
  4. Uwielbiana Emilka z Daj To Głośniej wychodzi za mąż? Wymowne zdjecia w sieci! Jej suknia robi ogromne wrażenie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej