Reklama


Reklama

Wokalistka disco polo potępia strajkujących wandali?! To co zrobili, wywołało w niej złość i żal!

2020-11-06T07:20:00+01:00 Wokalistka disco polo potępia strajkujących wandali?! To co zrobili, wywołało w niej złość i żal! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/wokalistka-disco-polo-potepia-strajkujacych-wandali-to-co-zrobili-wywolalo-w-niej-zlosc-i-zal-1604346315.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Piosenkarka disco polo dodała bardzo długi wpis na swoim profilu, w którym poruszyła wiele modnych w ostatnim czasie kwestii światopoglądowych

Reklama

Artyści disco polo, to specjaliści w dziedzinie muzyki. Ich niezwykła umiejętność tworzenia hitów, zaprowadziła całą branżę i wiele indywidualności na wyżyny sukcesu.

Zobacz również: Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!

Twórcy jednak nie pozostają w swoich wypowiedziach i opiniach jedynie przy muzyce. Często, bardzo chętnie definiują społeczne zachowania, nazywając je po imieniu. Taką właśnie odwagą i słusznym spostrzeżeniem, popisała się ostatnio Elwira Mejk. Piosenkarka dodała bardzo długi wpis na swoim profilu, w którym poruszyła wiele modnych w ostatnim czasie kwestii światopoglądowych.

Jedną z nich było zwrócenie uwagi na karygodne zachowanie osób, które utożsamiły się z popularnym w ostatnim czasie strajkiem kobiet. Wokalistka dodała zdjęcie zniszczonych figurek dzieci z objawień w Fatimie, które znajdowały się w Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Chrząstawie Wielkiej.

Demonstranci zniszczyli wspomniane posążki, a cały akt wywołał ogromną złość i żal w sercu Elwiry, która postanowiła publicznie napiętnować złoczyńców:

„Popatrzcie na te zdjęcia. To zdjęcia figurek dzieci z objawień w Fatimie z Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Chrząstawie Wielkiej. Czy tak wyglądają marsze, demonstracje, które mają dać wolność ? Wolność poprzez szastanie wartościami religijnymi, historycznymi, poprzez wulgaryzmy kierowane do drugiego człowieka ?”, 

napisała rozżalona gwiazda. Czy według Was to słuszne słowa?

A może uważacie, że dewastacja, to dobra droga do osiągnięcia swoich celów?

Zobacz również: Wokalistka disco polo podbija sieć w innym repertuarze! Internauci zachwyceni jej wokalem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo pokazała się z córką. Wyglądają jak dwie krople wody!
  2. Zjawiskowa modelka u boku Marcina Millera. Gwiazdor disco polo wygląda na szczęśliwego!
  3. Najpiękniejsze nogi w branży disco polo znów podbijają internet. W tej scenerii są wyjątkowo kuszące!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.