Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-03-05T15:47:00+01:00 Wokalistka disco polo postawiła na szczere „Wyznanie”! Camasutra tą nowością namawia do szczerości?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/camasutra-postawila-na-szczere-wyznanie-1583411683.jpg
Reklama

Wokalistka disco polo postawiła na szczere „Wyznanie”! Camasutra tą nowością namawia do szczerości?!

Redakcja , 05 Marzec 2020  15:47
Wokalistka disco polo postawiła na szczere „Wyznanie”! Camasutra tą nowością namawia do szczerości?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Małgorzata Główka, która jest liderką i wokalistką zespołu Camasutra,jak mało kto, może pochwalić się sporymi hitami, jakie zna każdy fan muzyki disco

Reklama

Nowość od uwielbianej formacji disco polo wreszcie ujrzała światło dzienne. Piosenka pod tytułem „Wyznanie” być może wielu ludziom posłuży do szczerych rozmów z drugą osobą.

Zobacz również: Historyczny moment w świecie disco polo! Opadną Wam szczęki po wysłuchaniu tej nowości!

W dzisiejszych czasach można zauważyć, że ciężko przychodzi nam uzewnętrznianie tego, co tak naprawdę czujemy. Na szczęście formacja Camasutra znalazła na to patent. Małgorzata Główka, która jest liderką i wokalistką zespołu Camasutra, jak mało kto, może pochwalić się sporymi hitami, jakie zna każdy fan muzyki disco polo.

Do tych najbardziej znanych bez wątpienia zaliczają się takie piosenki, jak „Chce Cię mieć na chwilę” , „Porwij mnie” , „Tego chcesz”. Patrząc na tytuły, można rzec, że piosenki od zespołu Camasutra tworzą spójną całość. Nieczęsto zdarza się, aby w takim tempie nowości od zespołów trafiały na listy radiowych przebojów i dumnie podbijały klubowe parkiety.

Formacji Camasutra to się udaje. Każdy utwór, który jest od nich, w trybie natychmiastowym przeradza się w przebój. Wszystko wskazuje na to, że nie inaczej będzie w przypadku nowości zatytułowanej „Wyznanie”. Piosenka jest miłosnym wyznaniem, na które nadal wielu ludzi nie stać.

Może Camasutra przyczyni się do tego, że ludzkość zacznie szczerze mówić o uczuciach. Swoją droga, jak wam się podoba taka propozycja od zespołu Camasutra?

Zobacz również: Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Tłumy fanów oszalały na punkcie wokalistki disco polo! Artystka wygląda niczym pani profesor!
  2. Szokujące odkrycie Artystki disco polo! Ktoś bezkarnie używa nazwy jej zespołu?
  3. Wspaniałe widowisko! Gwiazdy disco polo na estradzie!
  4. Cudowna żona Artysty disco polo podbija serca fanów! Wygląda obłędnie! Czy ma szansę stać się bardziej sławna niż jej mąż?

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej