Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistka disco polo pokonuje swoje lęki! Internauci są pod wrażeniem jej odwagi i wyczynów!

2019-12-20T07:30:00+01:00 Wokalistka disco polo pokonuje swoje lęki! Internauci są pod wrażeniem jej odwagi i wyczynów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/etna-przyznala-sie-do-czynu-ktory-zrobila-dwa-razy-fani-disco-polo-w-szoku-1576693969.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial
Reklama


Życie gwiazd

U wokalistki nie ma czegoś takiego, jak odkładanie na później. Etna, wie że żyje się raz i powtórki nie będzie. Dlatego nie można zwlekać

Reklama

Nie każdy ma w sobie tyle odwagi, żeby wejść do lodowatej wody w okresie zimowym. Jednak dla Etny najwyraźniej w świecie nie ma rzeczy nie do pokonania.

Zobacz również: Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety!

Asia wie, że bariery tkwią tylko i wyłącznie w głowie i należy z nimi walczyć, żeby być silniejszym i znać siebie i swój organizm jeszcze lepiej. W branży disco polo Etna, czyli Joanna Kaczorowska chyba jako jedna z nielicznych artystek wychodzi do świata z takimi szalonymi pomysłami, na które wpada, ale co najważniejsze – skrupulatnie je realizuje.

U wokalistki nie ma czegoś takiego, jak odkładanie na później. Etna, wie że żyje się raz i powtórki nie będzie. Dlatego nie można zwlekać i trzeba z niego brać, a także korzystać pełnymi garściami. Etna robi to na każdym kroku. Niedawno zaczęła mokrą przygodę z morsowaniem. Fani na początku byli przerażeni i nie kryli niepokoju o stan zdrowia Etny.

Zakładali, że po takiej przygodzie wokalistka wyląduje z zapaleniem płuc w szpitalu. Jednak nic z tych rzeczy, a i można powiedzieć, że wręcz przeciwnie. Etna czuje się na tyle dobrze, że ostatnio dodała filmik z morsowania, pod którym w opisie napisała: - Dziś po raz pierwszy weszłam do wody dwukrotnie.

Do tej pory wchodziłam raz. Dwa razy ponoć najlepiej. Kto by się spodziewał, że morsowanie przypadnie wokalistce aż tak bardzo do gustu.

Mielibyście na tyle odwagi, żeby potowarzyszyć Etnie w zimnej wodzie?

Zobacz również: Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. HOT! Popularna gwiazda disco polo w objęciach dwóch półnagich mężczyzn! Szokująca fotografia!
  2. To może być najbardziej spektakularne połączenie w historii disco polo. MiłyPan i Defis razem!
  3. Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.