Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-11-23T17:15:00+01:00 Wokalistka disco polo pokonała swoje słabości! Zdjęła ubrania i weszła do lodowatej wody! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/gwiazda-disco-polo-zrobila-cos-szalonego-zdjela-ubrania-i-weszla-do-lodowatej-wody-1574273604.jpg
Reklama

Wokalistka disco polo pokonała swoje słabości! Zdjęła ubrania i weszła do lodowatej wody!

Redakcja , 23 Listopad 2019  17:15
Wokalistka disco polo pokonała swoje słabości! Zdjęła ubrania i weszła do lodowatej wody!
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/
Reklama

Szalona decyzja uroczej wokalistki disco polo! Gwiazda zdjęła ubrania i weszła do lodowatej wody. Artystka nie kryła ekscytacji

Reklama

Świat muzyki disco polo nie przestaje zaskakiwać. Wszystko za sprawą artystów, którzy nie uznają w tym temacie nudy. Jedną z takich gwiazd jest popularna i niezwykle kreatywna Etna.

Zobacz również: Ogłoszono najpopularniejszy kanał muzyczny 2020 roku! Liderem stacja związana z disco polo!

WOKALISTKA DISCO POLO ZDJĘŁA UBRANIA I WESZŁA DO LODOWATEJ WODY! 

Wokalistka disco polo przyzwyczaiła nas do swoich bardzo ciekawych, często intrygujące pomysłów. Zarówno w temacie produkcji jak i swoich stylizacji. Tym razem Etna postanowiła totalnie zaszaleć i zdecydowała się na bardzo odważny krok. Weszła do lodowatej wody! 

Gwiazda zdjęła ubranie i w kostiumie kąpielowym weszła do zimnej wody. Jak sama wyznała wytrzymała 1,5 minuty w wodzie, która miała zaledwie kilka stopni. 

"Zrobiłam toooooooo!!!!! Dziś pierwszy raz w życiu morsowałam !!! Temperatura powietrza 6° C , temperatura wody 2° C  Nie mówiłam Wam, że planuję to zrobić  przyznaję, obawiałam się, że stchórzę ale zrobiłam to !!! Weszłam do wody i wytrzymałam ponad minutę!" przyznała Etna

"Wszystkie nasze słabości i bariery są w naszej głowie!!! Każdego dnia pokonuję siebie ! Dziś był kolejny przełom!!! Latanie szybowcem to nie moja bajka, ale #morsowanie to moja! moja! moja!" - dodała udostępniając zdjęcie z wody! 

Mimo, że to było jej pierwsze morsowanie to dała radę. Artystka disco polo nie kryła ekscytacji po wyjściu z wody co relacjonowała w mediach społecznościowych.

Kilka godzin po wyjściu z wody Etna przyznała w domu, że czuje się dobrze i jest zaskoczona efektami morsowania. Narzekała jedynie na ból łydek, który i tak w niedługim czasie minął.

Zobacz również: Rozpromieniona gwiazda disco polo zachwyca na instagramie. Co za fotografia!

A Wy byście się zdecydowali na taki krok jak Etna? Czekamy na Wasze komentarze.

Zrobiłam toooooooo!!!!! Dziś pierwszy raz w życiu morsowałam !!! Temperatura powietrza 6° C , temperatura wody 2° C ???????????? Nie mówiłam Wam, że planuję to zrobić ???? przyznaję, obawiałam się, że stchórzę ???? ale zrobiłam to !!! Weszłam do wody i wytrzymałam ponad minutę! Wszystkie nasze słabości i bariery są w naszej głowie!!! Każdego dnia pokonuję siebie ! Dziś był kolejny przełom!!! Latanie szybowcem to nie moja bajka, ale #morsowanie to moja! moja! moja! 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Grupa Daj To Głośniej szturmem podbije rynek disco polo! Gorąca premiera pt. 'Jeszcze raz' już dostępna!
  2. Gwiazdor disco polo trafił do więzienia?! Widok zza krat jest przerażający!
  3. Pośladki Magdy Narożnej odegrały główną rolę w publikacji. Gorący widok rozpala zmysły!
  4. Gwiazda disco polo kusi pod Tatrami. Fotka Pauli Karpowicz - Top Girls z jacuzzi rozpala zmysły do czerwoności!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej