Reklama
Reklama
2020-11-14 13:36:00 Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest ł https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/wokalistka-disco-polo-stanowczo-o-aborcji-grobem-dziecka-ktore-sie-nie-urodzilo-jest-lono-jego-matki-1604346897.jpg
Reklama

Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."

Redakcja , 14 Listopad 2020  13:36:00
Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."
Źródło zdjęć: facebook.com/elwira.mejk
Reklama

Popularna wokalistka disco polo nie po raz pierwszy opowiada się za życiem i za sprawiedliwym prawem do narodzin każdego człowieka

Reklama

Disco polo, to muzyka, która przede wszystkim zachęca do zabawy, wprawia w znakomity nastrój i budzi w ludzkim wnętrzu pozytywne emocje i odczucia. Twórcy muzyki tanecznej, to inicjatorzy powyższego.

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!

Ich główną misją, jest wydobycie ze słuchaczy wszelkich pokładów energii, która nawet mimo woli, pociąga do niezapomnianej zabawy, tańca i wzajemnych serdeczności między odbiorcami. Na tym jednak rola wykonawcy się nie kończy, bo muzyka może być także dialogiem, a artysta mięśniem poruszającym usta.

Jeśli trzeba zabrać głos w sprawie ważnej, to świętym obowiązkiem człowieka sztuki, jest użyć słowa, które może ranić, ale może także wlać w ludzkie umysły potrzebną myśl i przekonanie. Elwira Mejk, w ostatnim wpisie, spełniła tę powinność.

Artystka w mocnych słowach odniosła się do kwestii protestów, które zalewają polskie ulice. Strajk kobiet wstrzymuje ruch na ulicach, przyprawia o ból głowy rządzących, a Elwirę zmotywował do szczerej wypowiedzi:

„...A ja idę dziś pod cmentarną bramę, pomodlić się za moich zmarłych rodziców, moją matkę chrzestną, babcię i przyjaciół, którzy odeszli przede mną. Oni mają groby, dzieci zaborowane nie. Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki. Amen .”.

Trzeba przyznać, że zdanie, które padło w poście piosenkarki, jest bardzo mocne i trzeba dużej odwagi, by takie słowa wypowiedzieć.

Zobacz również: WOW! Wokalistka disco polo pozuje w skąpej bieliźnie! W tle kominek, a na dworze mróz!

Elwira nie po raz pierwszy opowiada się za życiem i za sprawiedliwym prawem do narodzin każdego człowieka. A Wy jak uważacie? Widzicie słuszność w słowach wokalistki?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!
  2. To już pewne! Magda Narożna wystąpi w nowej edycji programu Twoja Twarz brzmi znajomo!
  3. Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!
  4. Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Zobacz również

Reklama
Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Popularne artykuły
Lista Przebojów - 3 hity disco-polo
Twórz portal razem z nami
Reklama
Zobacz więcej
Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 roku na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności Akceptuje