Reklama


Reklama

Wokalista disco polo zwiastuje prawdziwe trzęsienie ziemi na rynku disco polo.

2020-04-29T14:14:00+02:00 Wokalista disco polo zwiastuje prawdziwe trzęsienie ziemi na rynku disco polo. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/wysyp-hitow-od-gwiazdora-disco-polo-jego-wpis-daje-do-myslenia-1587839172.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/najmilszypan
Reklama


Życie gwiazd

Na razie wszystko tylko w formie audio, ale musimy się przygotować na discopolową nawałnicę świetnych przebojów

Reklama

Nie możemy się doczekać momentu, w którym będzie swobodna możliwość realizowania teledysków, bo o tym, że podczas domowej kwarantanny powstało wiele hitów disco polo, jesteśmy przekonani.

Zobacz również: Wokalistka disco polo nie przejmuje się opinią publiczną! Jej szczere wyznanie chwyta za serce!

Na razie wszystko tylko w formie audio, ale musimy się przygotować na discopolową nawałnicę świetnych przebojów. Na potwierdzenie tych słów ruszył ostatnio najmilszy artysta w świecie disco. Piotr Kołaczyński na swoim instastory opublikował krótki fragment utworu, który stworzył podczas pandemii.

Nie sama piosenka zadziwia, ponieważ projekt jest zdecydowanie w stylu Miłego Pana, a krótki opis zamieszczony przez artystę: „6 nowych kwiatków wyrosło w Miłym ogrodzie...”. To zdanie zwiastuje prawdziwe trzęsienie ziemi na rynku disco polo. Zakładamy, że inne gwiazdy również nie próżnowały...oj będzie się działo!!

Być może niektóre produkcje ujrzą światło dzienne już niedługo. Jeżeli chodzi o projekty Miłego Pana, to w ciemno bierzemy sam materiał dźwiękowy. Teledysk z pewnością będzie doskonale przemyślany i interesujący, ale to muzyka i treści są najmocniejszą stroną popularnego wokalisty.

Nie możemy się doczekać!

Zobacz również: Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo nie przejmuje się opinią publiczną! Jej szczere wyznanie chwyta za serce!
  2. Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!
  3. Wielki strach w oczach Magdy Narożnej! Wokalistka disco polo przyznała się do tego publicznie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.