Reklama


Reklama

Wokalista disco polo znalazł się na zakręcie?! W sieci pojawił się przejmujący materiał!

2020-02-08T07:30:00+01:00 Wokalista disco polo znalazł się na zakręcie?! W sieci pojawił się przejmujący materiał! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/goraca-premiera-od-legendy-disco-polo-grupa-impuls-zaskakuje-1580736747.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Bez wątpienia każdy miał w swoim życiu etap, kiedy nie był pewny czy to, co robi - ma sens i jest słuszne

Reklama

Nie lada gratka dla fanów disco polo i wszystkich, którzy są w życiu na etapie zwątpienia sensu w miłość. W sieci pojawiła się nowa produkcja, która może okazać się lekarstwem na Wasze smutki i zmartwienia

Zobacz również: Wokalista disco polo wyszła naprzeciw oczekiwaniom fanów! Zagwarantuje sobie tym sukces?!

Formacja Impuls zasłynęła w świecie disco polo takimi kawałkami, jak „Znalazłem Ciebie” , „Nie chce Cię” bądź też „Teraz razem” i „Nierealny świat”. Ostatnio premierę miała piosenka z ich nowej płyty - Nie będę aniołem. Kawałek został zatytułowany „Na zakręcie” i zapowiada się całkiem obiecująco.

Piosenka z pewnością przypadnie do gustu nie tylko młodszym odbiorcom i najwierniejszym fanom disco polo, ale w szczególności ludziom właśnie na „Zakręcie”. Piosenka jest bardzo życiowa, bo bez wątpienia każdy miał w swoim życiu etap, kiedy nie był pewny czy to, co robi - ma sens i jest słuszne.

Formacja Impuls słynie z tego, że ich twórczość niesie głębsze przesłanie od pozostałych utworów, jakie trafiają do świata disco polo. „Na zakręcie” pewnie już niedługo podbije rynek i rozgłośnie radiowe.

Może czas pomyśleć o jakimś krążku zadedykowanym dla osób, które nie straciły wiary i pokonały zakręty życiowe?

Zobacz również: Gwiazdor disco pole spełnił marzenie! W jego ręce trafiło coś, o czym marzył od lat!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!
  2. Dawid Narożny deklasuje konkurencje?! Jego Premiera jest już w sieci! Stanie się wielkim hitem disco polo?!
  3. Zmysłowa sesja gwiazdy disco polo. Jej odważny dekolt budzi kontrowersje?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.