2020-12-16T09:30:00+01:00 Wokalista disco polo znalazł nową pasję?! Zobaczcie efekty jego wielkiej metamorfozy https://disco-polo.info/uploads/news/zachowanie-wokalisty-doprowadzi-go-do-bezsennosci-2jpg.jpg

Wokalista disco polo znalazł nową pasję?! Zobaczcie efekty jego wielkiej metamorfozy

Redakcja , 16 Grudzień 2020  09:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wokalista disco polo znalazł nową pasję?! Zobaczcie efekty jego wielkiej metamorfozy
Źródło zdjęć: Instagram - Maczo_official

Przystojny wokalista w nowej roli z pewnością pobudzi wyobraźnie niejednej kobiety, która w snach marzy właśnie o takim mężczyźnie, jak on

Reklama

Jak się okazuje, Maciej  Kuśmierz jest uzdolniony nie tylko muzycznie. Wokalista posiada również smykałkę do prac domowych, o czym jego fani mogli się przekonać w ostatnim czasie.

Zobacz również: Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!

Artysta zamieścił zdjęcie na swoim Instagramowym story przed remontem i po. Trzeba przyznać, że efekt końcowy robi wrażenie. 

Co prawda, wokalista tegoroczne  mikołajki spędził, jak większość z nas, w domu. Jednak Maczo nie lubi bezczynnie siedzieć, więc wpadł na pomysł, aby wyłożyć ścianę płytkami. 

Wokalista pochwalił się publicznie, co poczynił będąc w domu:

- „Takie tam mikołajki w domu. Strach pomyśleć, co wymyślę jutro.”

Trzeba przyznać, że Maczo ma smykałkę do renowacji wnętrza mieszkania. Niejeden fachowca mógłby się od wokalisty nauczyć precyzji i dokładności. Jak wam się podoba praca Maćka?

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Maczo - Fenomenalnie (Matsuflex Remix)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
  2. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  3. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
  4. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
  5. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
  6. Historyczne spotkanie legendarnych gwiazdorów disco polo! To oni stworzyli muzykę chodnikową! Na czele Marcin Miller Boys
  7. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
  8. To była jedna z ostatnich piosenek! Znany wokalista rezygnuje z rytmów disco polo! Fani w szoku!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami