2020-05-03T13:00:00+02:00 Wokalista disco polo wyrzucony z domu?! Powód jest banalny! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/znany-wokalista-disco-polo-wyrzucony-z-domu-powodem-jego-nowa-fryzura-1588325376.jpg

Wokalista disco polo wyrzucony z domu?! Powód jest banalny!

Redakcja , 03 Maj 2020  13:00
Wokalista disco polo wyrzucony z domu?! Powód jest banalny!
Źródło zdjęć: instagram.com/kamil_kossakowski

„Wypad z chaty, wypad z chaty!" usłyszał popularny wokalista disco polo, który nie spodziewał się takiej reakcji


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Artyści disco polo od lat wyznaczają trendy, nie tylko te muzyczne, ale także wizerunkowe. Choć powszechnie uważa się, że to kobiety raz na jakiś czas potrzebują zmiany, szczególnie w swoim wyglądzie, to panowie często nie pozostają dłużni i także czynią zmiany we własnej aparycji.

Zobacz również: Telewizja Polska ponownie organizuje Sylwester Marzeń z Dwójką 2021 w Zakopanem! Na scenie wystąpią największe gwiazdy pop i disco polo?

Kamil Kossakowski, popularny youtuber i wokalista disco polo, postanowił wkleić w swoje życie odrobinę szaleństwa i publicznie pożegnać się ze swoimi bujnymi włosami. Lider grupy Discoboys długo celebrując całkowite strzyżenie, w końcu pokazał się odbiorcom w łysinie. Wszyscy długo nie mogli wyjść z szoku.

Artysta postanowił również nagrać reakcje rodziców na swój nowy image. Ta była zaskakująca chyba nawet dla samego Kamila. „Wypad z chaty, wypad z chaty!

Będziesz miał włosy, to wrócisz” powiedział ojciec wokalisty. Choć wszystko brzmi bardzo poważnie, to szybko okazało się, że włosy wcale nie zniknęły! Artysta nabrał fanów i rodziców nakładając sztuczną łysinę.

Nam szczerze mówiąc także kamień spadł z serca. Zaakceptujemy piosenkarza w każdej wersji, ale najbardziej popieramy tę sprzed świetnie przygotowanego żartu.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo podniosła swoje kwalifikacje! Artystka została uznanym trenerem!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Sesja zdjęciowa gwiazdy disco polo wywołała lawinę komentarzy! Internauci rozczulają się nad artystką!
  2. Elwira Mejk rozpoczyna nowy rozdział w życiu?! Gwiazda disco polo wystąpi w popularnym serialu!
  3. Wysportowana wokalistka disco polo zachwyca kuszącym widokiem! Tak idealnej figury może pozazdrościć jej wiele kobiet!
  4. Ryszard 'Szczena' z Chłopaków do wzięcia bohaterem klipu disco polo! To prawdziwe miłosne love story!
  5. Telewizja TVN zrobiła ukłon w stronę fanów disco polo! Stacja pokazała materiał o pionierach tego gatunku!
  6. Sylwek Gazda – Power Play pokazał zdjęcie z ukochaną żoną! To najbardziej zakochana para disco polo?
  7. Fanka disco polo popłakała się przez znany zespół! Wokaliści zespołu Vivat nie mają sobie nic do zarzucenia - zobaczcie NOWOŚĆ!
  8. Piękna wokalista Top Girls rozpala zmysły internautów. Natalia Siemieniecka kusi czarującym FOTO!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami