Reklama


Reklama

Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!

2020-09-18T18:05:00+02:00 Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/wokalista-disco-polo-w-rozpaczy-o-rodzinnej-tragedii-poinformowal-swoich-fanow-1600437945.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Mimo akcji ratunkowej, która trwała ponad 30 minut nie udało się uratować mężczyzny. Wokalista disco polo jest w rozpaczy

Reklama

Śmierć najbliższych sprawia, że cały świat zmienia się diametralnie! Niestety jeden z wokalistów disco polo doświadczył osobistej tragedii, o której poinformował za pomocą mediów społecznościowych.

Zobacz również: Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV!

Na rękach Konrada Skolimowskiego zmarł dziadek, z którym wokalista był bardzo mocno związany. To właśnie dzięki dziadkowi Konrad wszedł w świat disco polo.

Mimo akcji ratunkowej, która trwała ponad 30 minut nie udało się uratować mężczyzny. 

„Zmarł Dziadek Janek. Na moich rękach 30 min go reanimowałem. Najlepszy dziadek świata, to dzięki niemu wszedłem do świata muzyki DiscoPolo.

Popularny Skolim na cześć dziadka nazwał swojego syna jego imieniem. Wzruszający wpis artysty disco polo wywołał ogromne emocje wśród fanów muzyki tanecznej. 

Dziś na łamach swojego konta w mediach społecznościowych Konrad poinformował o ostatnim pożegnaniu swojego dziadka, która odbędzie się w sobotę o godzinie 14:00 w Mińsku Mazowieckim.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Kolejny wokalista disco polo zarażony wirusem! Liczba zakażeń niestety wciąż rośnie!
  2. Wokalistki Top Girls podbijają rynek disco polo!? Ich nowość "To skomplikowane" stanie się hitem jesieni?!
  3. Spektakularne osiągnięcie popularnych Artystek disco polo - Top Girls! Sukces goni sukces!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.