Reklama


Reklama

Wokalista disco polo świętował 40-ste urodziny w wyjątkowy sposób!

2019-04-17T11:00:00+02:00 Wokalista disco polo świętował 40-ste urodziny w wyjątkowy sposób! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/wokalista-disco-polo-swietowal-40-ste-urodziny-w-wyjatkowy-sposob-1555324795.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Marcin Siegieńczuk
Reklama


Ogólna

Cieszyłem się każdą minutą tego uczucia – mówi nam artysta.

Reklama

Jak się czuję jako czterdziestolatek? Znakomicie. tym bardziej że w urodziny miałem po jednym torcie na każde przeżyte 10 lat – mówi Marcin Siegieńczuk, który swoje urodziny obchodził w czterech miejscach kuli ziemskiej. – Świętowałem w: Polsce, Lizbonie, Dubaju i Abu Dhabi – wyjaśnia gwiazdor.

Obchody swojego jubileuszu Marcin rozpoczął od niespodzianki zorganizowanej przez jego uczniów po treningu karate. Kolejne miejsca, w których zdmuchnął jubileuszowe świeczki, zaplanował razem z żoną Dominiką. – Najpierw wyruszyliśmy do stolicy Portugalii. Chciałem poczuć tamtejszy luz i spokój. Spacerując po uliczkach Lizbony miałem wrażenie, że czas rzeczywiście zwolnił. Cieszyłem się każdą minutą tego uczucia – mówi nam artysta.

Kolejnym etapem podróży muzyka był wjazd na wieżę Burj Khalifa w Dubaju. Niestety, nie zrealizował marzenia o zdmuchnięciu świeczek na samym jego szczycie. – Przepisy zakazywały wniesienia tortu do windy. Musiałem więc zadowolić się przyjęciem u podnóża wieżowca – zdradza. – Jestem fanem Formuły 1. Wizyta w Abu Dhabi i zwiedzanie tamtejszego toru wyścigowego było ukoronowaniem mojej 40. Kolejne takie obchody dopiero za 10 lat – podsumowuje.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Pikantne sceny artystek hulają w sieci! Słynne siostry z disco polo zachwycają coraz odważniejszymi kadrami!
  2. Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!
  3. Zjawiskowa metamorfoza gwiazdora disco polo! Artysta pokazał się z grzywką!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.