Reklama


Reklama

Wokalista disco polo rozkochał w sobie miliony fanek! Ta nowość zagwarantuje mu jeszcze większy sukces?!

2020-05-07T15:43:00+02:00 Wokalista disco polo rozkochał w sobie miliony fanek! Ta nowość zagwarantuje mu jeszcze większy sukces?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/ale-kot-dziarski-remix-utworu-milego-pana-1588597751.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/najmilszypan
Reklama


Życie gwiazd

Wbrew pozorom wokalista jest skromnym chłopakiem, który ewidentnie wyznaje zasadę „Pracuj w ciszy, niech efekty robią hałas”

Reklama

Takiej wersji disco polo jeszcze nie było. Koniecznie przesłuchajcie remixu utworu Miłego Pana pt. „Ale kot” za który odpowiada THR!LL & FIKOŁ. Miły Pan może czuć się, jak młody bóg. W końcu nieczęsto zdarza się, aby dziewczyny aż do tego stopnia były zakochane w swoim idolu.

Zobacz również: Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!

Być może fenomen Miłego Pana tkwi w tym, iż rozpoczął wielką karierę muzyczną utworem pt. „Królowa”. Po sukcesie, jaki udało się Piotrkowi osiągnąć tą piosenką, przyszedł czas na wybuchowe „Małolatki”. Na tę chwilę trudno jest sobie wyobrazić jakąkolwiek imprezę muzyczną bez chociażby jednego kawałka Miłego Pana.

Wbrew pozorom wokalista jest skromnym chłopakiem, który ewidentnie wyznaje zasadę „Pracuj w ciszy, niech efekty robią hałas” – u niego sprawdza się to idealnie. Artysta robi swoje i jest nadzieją młodego pokolenia. Niedawno w sieci ukazał się remix do jego utworu zatytułowanego „Ale kot”.

Próby stworzenia nowej wersji piosenki podjął się THR!LL & FIKOŁ. W nowej odsłonie kawałek jest jeszcze bardziej skoczny. Wsłuchując się w nią, można poczuć się, jak na wielkiej sali koncertowej wśród reflektorów skierowanych w swoim kierunku. Remix z pewnością ma szansę stać się ulubieńcem wyznawców klubowych brzmień w wersji disco polo.

Podoba wam się nowa odsłona utworu pt. „Ale kot”?

Zobacz również: Głęboki dekolt i kuse majtki - wokalistka disco polo kusi w skąpym bikini!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.
  2. Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!
  3. Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.