Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo przyznał się do winy! Artysta prosi o ostatnią szansę!

2020-04-26T07:50:00+02:00 Wokalista disco polo przyznał się do winy! Artysta prosi o ostatnią szansę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/nowosc-dziku-liczy-na-ostatnia-szanse-jeszcze-raz-1587758371.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Artysta disco polo postawił na szczere wyznanie, w którym prosi o ostatnią szansę, aby na nowo mógł podbić świat tajemniczej kobiety

Reklama

Artysta disco polo, jak mało kto - potrafi stworzyć utwór, w którym przyznaje się do winy. Wokalista nie szczędzi słów i odważnie śpiewa o tym, iż wie, że skrzywdził. A czy wy wiecie, o kim mowa?

Zobacz również: Przy tym utworze nogi same rwą się do tańca! Niesamowita premiera Mig już w sieci!

Artysta w branży disco polo dał się poznać między innymi z takich utworów, jak „Masz w sobie to coś” , „Odlotowa” a także „Niedostępna”. Hubert Dzikołowski, który występuje pod pseudonimem artystycznym Dziku w świecie muzyki tanecznej dał się poznać mimo swojego młodego wieku, z bardzo ambitnej strony.

Można zauważyć, że każda jego propozycja jest owiana głębszym przesłaniem. Wokalista raczej unika tworzenia kawałków o niczym. Tym razem Dziku w swojej najnowszej propozycji pod tytułem „Jeszcze raz” postawił na szczere wyznanie, w którym prosi o ostatnią szansę, aby na nowo mógł podbić świat tajemniczej kobiety, o której mowa.

Być może artysta w ostatnim czasie przeżył nieszczęśliwą miłość i to skłoniło jego do napisania takiego, a nie innego utworu. Piosenka z nostalgicznym przesłaniem, które jest owiane nadzieją - ma niezwykłe flow i od pierwszych sekund, melodia porywa do tańca.

Może utworem pt. „Jeszcze raz” Dziku podbije największe stacje radiowe, a jego nowość okaże się strzałem w dziesiątkę?

Zobacz również: Wokalistka disco polo wygląda jak modelka! Gwiazda zachwyca nie tylko ciałem ale też stylizacjami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!
  2. Wokalistka disco polo wygląda jak modelka! Gwiazda zachwyca nie tylko ciałem ale też stylizacjami!
  3. Produkcja Na Tik-Toku podbije listy przebojów disco polo?! VIDEO podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.