Reklama


Reklama

Wokalista disco polo przekazał 20 tysięcy złotych! Co za gest - on ma wielkie serce!

2019-04-06T13:10:00+02:00 Wokalista disco polo przekazał 20 tysięcy złotych! Co za gest - on ma wielkie serce! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/wokalista-disco-polo-przekazal-20-tysiecy-zlotych-co-za-gest-on-ma-wielkie-serce-1554480922.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Takiej historii w muzyce disco polo jeszcze nie było!

Reklama

Wielokrotnie artyści grający disco polo udowodniali, że mają wielkie serce, ale takiej historii jeszcze nie było. Jakub Urbański - lider i wokalista zespołu Playboys przekazał 20 tysięcy złotych.

Zobacz również: Zaskakujące pożegnanie wokalisty disco polo! Artysta zwrócił uwagę na burzliwy czas!

Uwielbiany lider zespołu Playboys - Jakub Urbański postanowił pomóc swojemu koledze z dzieciństwa Łukaszowi Babula zwanemu „Bobek”, który od 2008 roku choruje na nieuleczalną chorobę jaką jest stwardnienie rozsiane.

Dziś nadszedł wielki dzień w życiu Kuby i Bobka. Lider zespołu Playboys przekazał właśnie wszystkie pieniądze, które udało się zebrać.

Kochani właśnie przed chwilą przekazałem Łukaszowi (Bobkowi) całą kwotę 19.316zł i 16 groszy jaką udało się uzbierać! Bardzo Serdecznie Dziękuje w swoim imieniu oraz Bobka! Lukasz jest pełny optymizmu, że bd lepiej! Wszycy wierzymy, że kolejny test leków i kolejne lekarstwa przyjmą się i dzięki naszej wspólnej inicjatywie w choć małym stopniu dołożymy swoją cegiełkę.... Pozdrawiamy Serdecznie! Walczymy i nie poddajemy się!

czytamy w poście wokalisty disco polo

Do akcji Jakuba Urbańskiego przyłączyły się największe gwiazdy disco polo - Darek (Cliver), cały zespół Playboys, Andre, Power Boy, Defis, Joker, Miglanc, MiłyPan, Justyna (Top Girls), Masters, Camasutra, Koksu (M-Power), Sebastian Kowalczyk oraz Marcin Miller. 

Zobacz również: Wokalista disco polo w kwiecistym garniturze! Stylizacja robi piorunujące wrażenie!

Kuba pokazał wielkie serce i dzięki niemu udało się uzbierać naprawdę niezłą sumkę! 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Premiera od wschodzących gwiazd disco polo hitem internetu?! Zobaczcie ich nowość 'Limuzyna'!
  2. Artysta disco polo porzuci wielką scenę muzyczną i zmieni profesję?! Zobaczcie Go w nowym wydaniu!
  3. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.