2020-05-04T08:00:00+02:00 Wokalista disco polo pragnie odzyskać sprawność w dłoniach! – Doskonale pamiętam, jak wykonywałem jego etiudy w szkolnych czasach. Teraz postanowiłem odzyskać dawną sprawność w dłoniach https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/teraz-postanowil-wrocic-do-bacha-1588164985.jpg Disco-Polo.info

Wokalista disco polo pragnie odzyskać sprawność w dłoniach!


– Doskonale pamiętam, jak wykonywałem jego etiudy w szkolnych czasach. Teraz postanowiłem odzyskać dawną sprawność w dłoniach

Autor: Goliat, 04 Maj 2020  08:00
Źródło zdjęć: facebook.com/Zespol.News
Wokalista disco polo pragnie odzyskać sprawność w dłoniach!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ostróda 2024: Powrót Stolicy Muzyki Disco Polo!
 2. Zaskakujący powrót grupy Amant! Patryk Michalczak prezentuje swój nowy utwór! Gorąca premiera!
 3. Nowy Hit Red Queen: "Italo Disco" - Powrót do Złotych Lat Muzyki Tanecznej!
Reklama

Już nie może się doczekać występów dla publiczności. I choć nadal nie wie, kiedy rozpocznie się sezon koncertowy, to jest przekonany, że dla fanów zaśpiewa wtedy swoje największe hity, takie jak: „Laleczka”, „Moja wybranka” i „Ale fajne nogi”.

Zobacz również: Przeciek w branży?! Nie było jeszcze premiery DISCOBOYS a Polacy już śpiewają nowość "Holiday"! | VIDEO

Miłośnikom twórczości Marka Lemieszka z pewnością trudno wyobrazić sobie, że jego muzyczna przeszłość związana jest z muzyką klasyczną. – Przez pięć lat uczyłem się gry na organach w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a później jeszcze dwa lata studiów podyplomowych na specjalizacji fortepian – wyjaśnia lider zespołu News.

W dobie epidemii koronawirusa i przymusowej kwarantanny artysta chce przypomnieć sobie utwory, jakie kiedyś grał. W ostatnich dniach ze szczególnym upodobaniem wrócił do… twórczości Jana Sebastiana Bacha. – Doskonale pamiętam, jak wykonywałem jego etiudy w szkolnych czasach. Teraz postanowiłem odzyskać dawną sprawność w dłoniach – mówi z żartobliwym uśmiechem. Etapem wracania do starych czasów jest również to, że gwiazdor odkurzył swój akordeon. – Lubię na nim grać i często to robię dla przyjemności – podkreśla i dodaje: – Moje muzykowanie nie zawsze znajduje zrozumienie u mojej żony Beaty. Woli, kiedy śpiewam w rytmie disco – mówi nam wokalista.

Dla przyjemności słuchaczy

Aby sprawić przyjemność swojej ukochanej i wszystkim fanom, gwiazdor przygotował dwa nowe utwory. – Jeden jest bardziej do tańca, drugi – nostalgiczny. Dopracuję je w najbliższych tygodniach, a potem pomyślę o tym, jak powinny wyglądać do nich klipy, które zrealizuję, gdy to szaleństwo się skończy – zapowiada Marek.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Wypadek zespołu Playboys podczas powrotu z koncertu - co się wydarzyło?
 2. Znana wokalistka disco polo rozpala internet i wyobraźnię w prześwitującej bluzce! WOW! Paulina Banaszek to najbardziej HOT kobieta w branży?!
 3. Nowa wersja hitu Dawida Narożnego 'Królowa jest tylko jedna' właśnie podbija sieć! Tego się nie spodziewałeś. Nowy HIT?!
 4. Gwiazdor disco polo zaskakuje! Balladowa wersja hitu 'Chyba że z Tobą' podbija internet!
 5. Von Prais podbija scenę! „Hej Mała” nowym hitem lata?
 6. Magik Band & Romeo - Czerwone Jabłuszko! Gorąca premiera prosto z gór! Taki klimat kochają Polacy!
 7. Nowy Hit na Lato: Eros z Piosenką "Miss tej sali"!
 8. Dawid Narożny o muzyce: „Autotune to jest najpopularniejsza wtyczka.” Będzie miał problemy? Artysta chciałby cofnąć czas?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie