Reklama


Reklama

Wokalista disco polo dumny z przyjaciela! To właśnie On stworzył Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu!

2019-12-03T07:15:00+01:00 Wokalista disco polo dumny z przyjaciela! To właśnie On stworzył Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/spatryk-pegza-after-party-w-szczerym-wyznaniu-1575204898.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/lAfterParty
Reklama


Ogólna

Chyba nikt nie spodziewał się tego, co oznajmił uwielbiany wokalista formacji After Party, Patryk Pegza.

Reklama

Wiara czyni cuda. Warto mieć marzenia, bo jak się okazuje - nawet te, które pozornie wydają się wyimaginowane, wręcz nierealne do spełnienia, w końcu się spełnią.

Zobacz również: Hit legendy disco polo - Zenona Martyniuk w unikalnej odsłonie! Ciarki zagwarantowane!

Tak było w przypadku przyjaciela Patryka Pegzy. W ostatni dzień listopada, wokalista disco polo dodał na swoim profilu Instagramowym sklejkę zdjęć, na których widać przepiękny, w pełnej okazałości wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy.

Zapewne spora część z was nie wie, że jarmark powstał 9 lat temu, a marzycielem, pomysłodawcą tego wielkiego przedsięwzięcia był przyjaciel Patryka z After Party, Mariusz

- Mój przyjaciel Mariusz stworzył coś pięknego najpiękniejszy Jarmak Bożonarodzeniowy na Świecie , pamietam 9 lat temu jak rozmawialiśmy o tych planach  Udało się Niech świat podziwia  #wrocław#jarmarkbozonarodzeniowy #mariuszgurgul - napisał wokalista disco polo

Kto był, ten wie - że Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu jest jednym z piękniejszych miejsc, gdzie można poczuć prawdziwy klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Turyści, artyści disco polo, celebryci, aktorzy, zjeżdżają się z całej Polski, aby móc nacieszyć oko, pozwiedzać i skosztować prawdziwego grzańca w tak uroczej scenerii. Jarmark będzie czynny do 31 grudnia.

Byliście już w tym roku na wrocławskim rynku?

Zobacz również: Ronnie Ferrari zareagował na sytuację w kraju! Gwiazdor wspiera protestujących!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Spektakularny sukces wokalistek disco polo! Top Girls podbijają YouTube!
  2. Wzruszająca publikacja wokalistki disco polo! Gwiazda ma już dosyć, manifestuje!
  3. Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.