2017-07-03T21:13:00+02:00 "Włosy na Kobylnice gotowe" - Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zmieniła image Kolejna rewolucja na głowie artystki - "Madzia nam zaszalała"! Wokalistka po raz kolejny postawiła na róż i zaakcentowała swojego irokeza. Jest moc! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/07/wlosy-na-kobylnice-gotowe-magda-narozna-piekni-i-mlodzi-zmienila-image-1499095358.jpg Disco-Polo.info

"Włosy na Kobylnice gotowe" - Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zmieniła image


Autor: Goliat, 03 Lipiec 2017  21:13
Źródło zdjęć: facebook - Piękni i Młodzi

Kolejna rewolucja na głowie artystki - "Madzia nam zaszalała"! Wokalistka po raz kolejny postawiła na róż i zaakcentowała swojego irokeza. Jest moc!

"Włosy na Kobylnice gotowe" - Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zmieniła image
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. TomaszDiscoMusic prezentuje nową wersję kultowego przeboju „Nadzieja” zespołu Skaner
  2. Blondi i Boys łączą siły! Nowy utwór Natalii Skupiewskiej i Marcina Millera
  3. Mega połączenie! Arek Kopaczewski i Drossel prezentują „Tamte lata”! Zobacz przedpremierę!
Reklama

Tej kobiety nie powstrzyma żadna siła! Magdalena Narożna z formacji Piękni i Młodzi niczym cztery żywioły idzie niepokonanie swym torem!

Po ostatnich metamorfozach wokalistka postawiła ponownie na róż!

Włosy na Kobylnice gotowe;))

Zarówno Madzia jak i Gabi podkolorowały nieco swój image. Córka delikatnymi refleksami, a mama mocnym, żywym kolorem! 

Ale super Wow  jak zawsze sliczna :) i Gabi też widze zaszalala z mamusia  skomentowała nowy image obu pań Aleksandra

Dziewczyny zdecydowały się na zmianę m.in. ze względu na ogromny festiwal pod hasłem Disco Hit Festival Kobylnica, który odbędzie się 7 lipca. Podczas tej imprezy fani wspólnie z telewizją Polsat i innymi zespołami będą świętować pięciolecie grupy Piękni i Młodzi, która jest jedną z najpopularniejszych formacji na rynku muzycznym.

Najlepsza! Na festiwalu musi być moc w końcu 5 urodziny  mega czad od samego początku na scenie! Chylę czoła! <3 cieszy się Agnieszka

Jest to kolejna zmiana wizerunku Magdy, która wywołała multum komentarzy i opinii. Nie zmienia to jednak faktu, że ładnemu we wszystkim ładnie i bez względu na komentarze najlepiej mają się czuć główne zainteresowane.

Madzia po raz kolejny postawiła na róż. Wam również odpowiada ten kolor? 

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Mega połączenie! Arek Kopaczewski i Drossel prezentują „Tamte lata”! Zobacz przedpremierę!
  2. Mega premiera! Wyjątkowy duet! Łobuzy i Zenek Martyniuk razem w nowości ”Mandacik”!
  3. Historyczny moment! „Mandacik” Łobuzów i Zenka Martyniuka – teledysk trafił na gigantyczny ekran w centrum Warszawy
  4. Iness i jej tancerki w odważnych stylizacjach! Wyglądają obłędnie!
  5. Premiera „Mega Mix Góralski” od Playboys i DuetFolk to coś, czego jeszcze nie było w disco polo
  6. „Niby jestem sama” to nowość od Mig! Zobacz przedpremierę!
  7. PREMIERA „Niby jestem sama” od zespołu MIG z teledyskiem z Malty – czy to hit lata 2025?
  8. Bartii prezentuje „Anioł”. Nowa propozycja disco polo idealna na lato 2025
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły