Reklama
Polecamy


Reklama

Wielkie uznanie dla grupy Mig! To wielkie wzruszenie dla rodziny Gwiazdowskich!

2019-10-12T11:33:00+02:00 Wielkie uznanie dla grupy Mig! To wielkie wzruszenie dla rodziny Gwiazdowskich! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/wielkie-uznanie-dla-grupy-mig-to-wielkie-wzruszenie-dla-rodziny-gwiazdowskich-1570872742.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Niesamowite emocje!

Reklama

Uwielbiana formacja disco polo - zespół Mig ma ogromny powód, aby świętować nie tylko przez weekend, ale i cały tydzień! Powód jest naprawdę konkretny. Zespół Mig w branży disco polo bez wątpienia wiedzie prym w tym, co robi. Ich piosenki pokochały miliony!

Zobacz również: Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!

Do najbardziej znanych i lubianych należą takie utwory, jak „Nie ma raju” , „Wymarzona” , „Ona jedyna” , a także „Będę przy Tobie” i oczywiście nie można nie wspomnieć o hicie „Miód malina” , który ma już ponad 64 miliony wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale artystów.

W ostatnim czasie rodzeństwo Gwiazdowskich zdobyło poczwórną platynową płytę, a także złotą. O takim wyróżnieniu, a przede wszystkim docenieniu marzy większość wykonawców.

Zespół Mig napisał na oficjalnej stronie Facebookowej szczegółowe informacje wraz z podziękowaniami: - Dziękujemy Dziękujemy Dziękujemy!!!!!!!! Poczwórna platynowa płyta za utwór "Lalunia" i złota płyta za utwór" Do niej coś czuję"

Spodziewaliście się, że to właśnie te piosenki zostaną do tego stopnia docenione i wyróżnione?

Zobacz również: Jej profil jest jednym z najgorętszych w sieci! Wokalistka disco polo zachwyca swoją kobiecością!

W imieniu całej redakcji składamy najszczersze gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!
  3. Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.