Reklama
Polecamy


Reklama

Wielkie pożegnanie gwiazdora disco polo! Marcin Miller w wielkim szoku!

2020-05-19T21:31:00+02:00 Wielkie pożegnanie gwiazdora disco polo! Marcin Miller w wielkim szoku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wielkie-pozegnanie-gwiazdora-disco-polo-marcin-miller-w-wielkim-szoku-1589835839.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/marcinmillerboys
Reklama


Życie gwiazd

Na filmie z tego wydarzenia, widać wielkie wzruszenie, jakie maluje się na twarzy Marcina Millera

Reklama

Świat disco polo czeka na wielki powrót koncertów! Artyści, w tym wyjątkowym czasie nie zwalniają tempa i wciąż tworzą nowe piosenki. Jednak to występy przed publicznością są prawdziwym sensem ich pracy!

Zobacz również: Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!

Wielkie emocje związane z każdym wystąpieniem, to uczucia, których nie da się zastąpić. Wielu idoli próbuje...odbywają się koncerty online, które dają namiastkę normalności, jednak tylko żywy kontakt z odbiorcą oddaje im rzeczywistą satysfakcję z twórczości.

Doskonałym na to przykładem jest materiał z koncertu Marcina Millera, który odbył się w okresie, kiedy występy sceniczne były możliwe. Gwiazdora muzyki tanecznej, po jednym z niesamowitych występów, czekała bardzo wzruszająca niespodzianka!

Fani zebrali się tłumnie pod autem artysty i gromkimi brawami oraz głośnym śpiewem żegnali Marcina! Na filmie z tego wydarzenia, widać wielkie wzruszenie, jakie maluje się na twarzy gwiazdy! Tak piękne podziękowanie, to jawny dowód na klasę i jakość koncertów zespołu Boys!

Rozczulony wokalista może być dumny z publiczności! Tak oddanych fanów pozazdrościć może każdy artysta! Po tym nagraniu, powrót na scenę wydaje się być największym pragnieniem nie tylko twórców, ale również publiczności!

Zobacz również: Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!
  2. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!
  3. Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.