2021-06-12T07:30:00+02:00 Wielkie oszustwo! Wokalistka disco polo tłumaczy się fanom! Prosi o wsparcie! https://disco-polo.info/uploads/news/wielkie-oszustwo-wokalistka-disco-polo-tlumaczy-sie-fanom-prosi-o-wsparciejpg.jpg

Wielkie oszustwo! Wokalistka disco polo tłumaczy się fanom! Prosi o wsparcie!

Redakcja , 12 Czerwiec 2021  07:30
Wielkie oszustwo! Wokalistka disco polo tłumaczy się fanom! Prosi o wsparcie!
Źródło zdjęć: instagram.com/camasutramusic/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Tego nikt nie przewidział! Wokalistka disco polo prosi swoich fanów o pomoc i wsparcie

Reklama

Branża disco polo to nie tylko wesołe chwile z koncertami, spotkania z fanami czy publikacje nowych utworów. To również ciężka i mozolna praca, której nie widzimy. Ważną kwestią jest także prowadzenie profili na portalach społecznościowych, które pomagają utrzymać stały kontakt z fanami.

Zobacz również: Gorąca premiera grupy Iskar! Nowość pt. 'Niepamięć' stanie się wielkim hitem lata?!

WIELKIE OSZUSTWO! WOKALISTKA DISCO POLO PROSI O POMOC

Małgorzata Główka, czyli wokalistka zespołu Camasutra to znana w całej Polsce gwiazda disco polo. Utwory takie jak „Tego chcesz”, „Zrób coś dla mnie” czy „Grzeszne myśli” osiągnęły na platformie muzycznej Youtube wielomilionowe wyświetlenia. Idealny głos piosenkarki jest czynnikiem przewodnim, który świadczy o niebywałym sukcesie.

Okazało się, że ktoś podszywa się pod profil facebookowy gwiazdy. Artystka prosi o pomoc fanów, aby zgłaszali fałszywe konto. Cóż za niefortunna sytuacja! Mimo wielu zabezpieczeń i ostrożności należy zachować największe względy bezpieczeństwa zakładając swój profil na portalach społecznościowych.

Reklama

FAŁSZYWE KONTO 

Fejk konto to teraz popularny sposób na podszywanie się pod znane osoby i sposób na oszukiwanie ludzi. Pamiętajmy, aby każdy profil dokładnie weryfikować, ponieważ niesprawdzone powiązanie może spowodować duże szkody!

Na osłodę dodamy, że Małgorzata Główka nagrywa duet z liderem grupy After Party, czyli Patrykiem Pegzą. Kolaboracja z pewnością stanie się prawdziwym hitem w branży!

Zgłaszajmy fałszywe konto wokalistki grupy Camasutra! Wszystko w naszych rękach!

Zobacz również: Defis kręcił klip w stolicy! Gwiazdor disco polo tylko nam zdradził kulisy jego powstania! Scenariusz klipu wzorowany jest na popularnej książce!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: CAMASUTRA - Śpij ze mną
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. W sieci zawrzało! Śliczna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt!
  2. Wielkie zmiany w popularnym girlsbandzie disco polo! Uwielbiana artystka opuściła zespół! Jest w ciąży!
  3. Popularny hit uwielbianej grupy disco polo w nowej wersji! To będzie przebój tych wakacji?!
  4. Paweł Jasionowski Masters w duecie! Niezwykła, weselna premiera stanie się hitem lata 2021?! 'Mistrz pozamiatał. Sztos'
  5. Marcin Miller wspiera popularnych gwiazdorów telewizyjnego show Rolnicy. Podlasie ! Artysta disco polo ofiarował im niecodzienny upominek!
  6. Śliczna gwiazda disco polo olśniła fanów swoją stylizacją! Wygląda jak milion dolarów!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami