Reklama


Reklama

Wielkie oszustwo w disco polo?! Znany gwiazdor zaatakował grupę Daj to Głośniej!

2020-03-30T07:30:00+02:00 Wielkie oszustwo w disco polo?! Znany gwiazdor zaatakował grupę Daj to Głośniej! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/wielkie-oszustwo-w-disco-polo-znany-gwiazdor-zaatakowal-grupe-daj-to-glosniej-1585522227.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Artysta disco polo bez zastanowienia interweniuje w sprawie domniemanego przywłaszczenia sobie utworu przez znany zespół!

Reklama

Gwiazdy disco polo przyłapane na kradzieży utworu? Wokalista atakuje zespół! Znany artysta disco polo wyłapał plagiat tuż po premierze? Afera w branży!

Zobacz również: Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!

Duże zamieszanie zrobiło się po premierze w świecie disco polo! Artysta bez zastanowienia interweniuje w sprawie domniemanego przywłaszczenia sobie utworu przez znany zespół! Kuba Urbański z zespołu Playboys jest oburzony po ostatniej premierze zespołu Daj to Głośniej!

Wytyka wyjątkowe podobieństwo ich najnowszego utworu pt. „Zwariowana noc” do utworu udostępnionego już 3 lata temu przez zespół Taraka pt. „Sobotni Zew”. Wokalista nie przebiera w słowach opisując zaistniałą sytuację! 

W swoim poście pisze o braku pomysłu na siebie i „słabej” postawie twórców hitu „Mama ostrzegała”. Kuba namawia do wzajemnego szacunku zespołów disco. Zwraca uwagę, ze są zespoły, które ciężko pracują i wkładają swój talent i umiejętności by wydać kolejną piosenkę, a Daj to Głośniej zwyczajnie poszło na łatwiznę. 

To już jest przesada!aRTYŚCI ....
Rozumiem robić zagraniczne interpretacje utworów, wzorować się na kimś, na czymś w jakiś sposób itp, ale już podpisywać się pod tworczoscia innych Polskich zespołów to już przegięcie.....
Jak się nie ma pomysłów na siebie i nie potrafi tworzyć samemu to trzeba brac od kogoś - podpisywać pod tym i robić ludzi w ch..A!!!
Pisząc w tytule nazwę Swojego Zespołu ze zmienionym również tytułem "Utworu" - Sobotni ZewBrawo...
Polecam posłuchać Taraka Sobotni Zew,
jeśli ktoś nie rozumie o czym mowa w moim poście!
Cóż z tego, że małym druczkiem w opisie napisali kto wykonywał pierwotnie utwór!!!!!
Chociaż na początku tego nie widziałem albo nie zauważyłem!

Reasumując i do sedna sprawy - Czy nie taki powinien być tytuł?
Taraka Sobotni Zew - Cover Daj to glosniej?
Zapraszam do dyskusji, bo może ja jestem inny!
Szanujmy się ... ludzie!!!!!!
P.S Co mają powiedzieć zespoły, które ciężko pracują, tworzą autoskie kompozycje,próbują sami, ba nawet jeśli nie sami to z pomocą innych aranzerow, teksciarzy, kiedy widzą coś takiego?
To jest Fair?
W porządku?
Sory...

Lider zespołu Playboys dodaje w komentarzu pod własnym postem, że nawet jeżeli poprzedni autor piosenki zgodził się na publikację utworu przez zespół Daj to Głośniej, to jednak od twórców takiego hitu jak „Mama ostrzegała” wymaga się znacznie więcej i zarzuca im oszukiwanie swoich fanów.

Artysta zaznaczył, ze na jednym z making of’ów formacja Daj to Głośniej deklaruje, że utwór należy do nich. Trzeba przyznać, ze po premierze utworu „Zwariowana Noc” zrobiło się naprawdę gorąco! Takiego echa nikt się nie spodziewał.Pod postem Jakuba pojawiło się wiele komentarzy od osób z branży

Tomasz Sidoruk: Hej Jakub, nie do końca się z Tobą zgodzę. To, że ktoś robi nową wersję starego utworu nie jest przestępstwem. Tak się robi od lat na całym świecie. Ludzie dogadują się z oryginalnym twórcą i tworzą nową wizję hitu sprzed lat. To dlaczego nie masz pretensji do: Komodo - (I Just) Died In Your Arms, że tak podpisali swoją wersję hitu z 1986 r. Cutting Crew - (I Just) Died In Your Arms? Albo Metallica - Whiskey in the Jar, utworu The Dubliners z 59'? Czy też Mariah Carrey - Without You stworzonego przez Badfingera. Myślę, że Daj To Głośniej nie pozwoliłoby sobie na tak lekkomyślny ruch i wierzę, że wszystkie szczegóły, wraz ze zmianą słowa w tytule uzgodnili z oryginalnymi twórcami 

Michał Junior: A co powiesz na zespoły które podpierdalają utwory z Rosji i zmieniają tekst na Polski ? Podpisując się nazwą swojego zespołu ? Czy to nie czasem takie samo gówno ?

A jakie jest Wasze zdanie?

Zobacz również: Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo o przemijaniu! Gwiazda czuje się staro?!
  2. Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!
  3. Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.