Reklama


Reklama

Wielkie gwiazdy show biznesu na 30-leciu króla disco polo! Zenek Martyniuk na fali popularności!

2019-12-14T16:44:00+01:00 Wielkie gwiazdy show biznesu na 30-leciu króla disco polo! Zenek Martyniuk na fali popularności! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/wielkie-gwiazdy-na-30-leciu-zenona-martyniuka-to-byla-przepiekna-uroczystosc-1576334130.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: fot. Maciej Gilewski
Reklama


Ogólna

Na Benefisie z okazji 30-lecia pracy artystycznej Zenona Martyniuka pojawiły się największe gwiazdy muzyki disco polo jak i show biznesu

Reklama

Za nami jedna z największych imprez związana z muzyką disco polo i królem tego gatunku muzycznego. Wyjątkowy benefis Zenona Martyniuka to było magiczne wydarzenie, które już 26 grudnia zobaczymy w telewizyjnej dwójce o godzinie 20:10.

Zobacz również: Spektakularny sukces wokalistek disco polo! Top Girls podbijają YouTube!

Na Benefisie z okazji 30-lecia pracy artystycznej Zenona Martyniuka pojawiły się największe gwiazdy muzyki disco polo jak i show biznesu. Wśród nich m.in. Ich Troje, Izabela Trojonowska, Classic, Mig, Top One, Bad Boys Blue, Lomabard, Renata Dąbkowska z zespoły Dystans, Wojtek Gąssowski, Savage oraz Francesco Napoli. 

Nie zabrakło również wśród publiczności prezesa telewizji TVP Jacka Kurskiego z żoną, osób związanych urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, czy Cezarego Kuleszy 

W tym wyjątkowym dniu towarzyszyła Zenkowi Martyniukowi najbliższa rodzina - żona Danuta, syn Daniel wraz z rodziną oraz mama Teresa. Nad całym benefisem dzielnie czuwał przyjaciel lidera formacji Akcent, Marek Kwiecień.

Zobaczcie kilka zdjęć z tego wydarzenia, a już 26 grudnia zapraszamy przed telewizory.

Zobacz również: Tajemnicza kobieta skradła serce wokaliście disco polo?! Poznajcie niezwykłą historię!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!
  2. Zjawiskowa metamorfoza gwiazdora disco polo! Artysta pokazał się z grzywką!
  3. Wokalistka disco polo odsłoniła dekolt! Artystka śmiało skupia uwagę na piersiach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.