Reklama
Polecamy


Reklama

Wielki koncert disco polo przeniesiony! Organizatorzy odpowiadają na zarzuty!

2019-03-14T18:00:00+01:00 Wielki koncert disco polo przeniesiony! Organizatorzy odpowiadają na zarzuty! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/wielki-koncert-disco-polo-przeniesiony-organizatorzy-odpowiadaja-na-zarzuty-1552581812.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Koncert

To koniec muzyki disco polo w Ostródzie! Tym razem fani zjadą do Olsztyna!

Reklama

To już pewne, że kultowa i jedna z większych imprez muzyki tanecznej odbędzie się w tym roku w Olsztynie. Tym razem Ostróda czysto teoretycznie pójdzie w zapomnienie. Chociaż wiadomo, że takich miejsc się po prostu nie zapomina. Tyle wspomnień, tyle miejsc, które na zawsze pozostaną w sercach miłośników muzyki rozrywkowej.

Zobacz również: Ronnie Ferrari i hymn dla reprezentacji Polski! To jest HIT! Internauci zachwyceni!

Jednakże organizatorzy zadecydowali, iż w tym roku XXIV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej odbędzie się 40 kilometrów dalej. Mianowicie wszyscy miłośnicy disco polo spotkają się w Olsztynie. Jak to śpiewa Marcin Miller z formacji Boys- wszyscy na Mazury, nie w góry.

Cała ta sytuacja wynika z braku zainteresowania i konkretnego dialogu ze strony miasta Ostróda. W mediach pojawiło się sporo zarzutów w kierunku organizatorów imprezy disco polo, dlatego wystosowali oficjalne oświadczenie!

Zobacz również: Zespół Mig zaskakuje! „Ta malutka blondynka” w mocnej klubowej wersji!

Warszawa. 14.03.2019 r.

Oświadczenie Organizatora Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej

Z ogromnym sentymentem wspominamy wszystkie dwadzieścia trzy(!) edycje Ogól­nopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej, które odbyły się w jednym z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych miast, jakim jest Ostróda. W tym miejscu pragniemy podziękować przede wszystkim mieszkańcom, którzy przez lata tak wspaniale gościli miliony festiwa- lowiczów z całej Polski i zagranicy.

W związku nieprawdziwymi informacjami, jakie pojawiały się w mediach, pragnie­my wyjaśnić zaistniałą i niezmiernie przykrą dla nas sytuację, która zmusiła nas do prze­niesienia Festiwalu z Ostródy do Olsztyna. Od wielu miesięcy staraliśmy się uzyskać zgo­dę na organizację Festiwalu w Ostródzie oraz ustalić choćby wstępne założenia odnośnie współpracy. W tym roku wyjątkowo długo nie otrzymywaliśmy tej zgody i nie wiedzieliśmy czy Burmistrz celowo zwleka z odpowiedzią, czy po prostu nie wykonuje należycie swo­ich obowiązków. Przyjęcie tak nieprzychylnej postawy przejawiło się również w niespeł­nieniu obietnic, jakie pojawiały się na fali sukcesu poprzednich edycji Festiwalu. Wówczas byliśmy zapewnieni, że w związku z rozwojem, liczebnością i dynamiką imprezy otrzyma­my nowy. większy teren, lepiej uwarunkowany pod kątem organizacji tego typu wydarze­nia. Było to spójne z naszą wizją i stanowiło naturalną konsekwencję rozwoju Festiwalu. Jak się jednak łatwo domyślić, żadne z tych zapewnień nie zostało zrealizowane.

W związku z bardzo ograniczonym kontaktem ze strony Burmistrza oraz brakiem informacji i porozumienia w kluczowych kwestiach, byliśmy zmuszeni do szukania innych rozwiązań. Gdybyśmy nie podjęli takich działań Festiwal mógłby się w ogóle nie odbyć. Udało nam się nawiązać współpracę z miastem Olsztyn, którego władze szybko i sku­tecznie podjęły temat. Nie bez znaczenia była zapewne długa tradycja Festiwalu, rozpo­znawalność marki, a co za tym idzie duży impakt promocyjny, wizerunkowy i turystyczny dla miasta.

Dziękujemy Ostródzie na wspólnie spędzone festiwalowe lata. a wszystkich fanów muzyki tanecznej, disco i disco polo zapraszamy do udziału w nowej, historycznej i prze­łomowej odsłonie Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyku Tanecznej w Olsztynie!

Z poważaniem,

Organizatorzy Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej
World Media Sp z o.o.

Jak myślicie nowe miejsce największej imprezy disco polo przyciągnie jeszcze więcej fanów tego gatunku?

 

Reklama

Zobacz również

  1. Aż ciarki przechodzą! Fascynujący występ cesarza disco polo!
  2. Artyście disco polo odebrało mowę "żadne słowa nie oddadzą tego, co czuję"
  3. Oszałamiający koncert Pięknych i Młodych! Zobaczcie niesamowite nagranie


Zobacz również

Reklama

Reklama
Zobacz nasz kanał na YT

Facebook

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.