Reklama
Polecamy


Reklama

Wielki koncert disco polo przeniesiony! Organizatorzy odpowiadają na zarzuty!

2019-03-14T18:00:00+01:00 Wielki koncert disco polo przeniesiony! Organizatorzy odpowiadają na zarzuty! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/wielki-koncert-disco-polo-przeniesiony-organizatorzy-odpowiadaja-na-zarzuty-1552581812.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

To koniec muzyki disco polo w Ostródzie! Tym razem fani zjadą do Olsztyna!

Reklama

To już pewne, że kultowa i jedna z większych imprez muzyki tanecznej odbędzie się w tym roku w Olsztynie. Tym razem Ostróda czysto teoretycznie pójdzie w zapomnienie. Chociaż wiadomo, że takich miejsc się po prostu nie zapomina. Tyle wspomnień, tyle miejsc, które na zawsze pozostaną w sercach miłośników muzyki rozrywkowej.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo rozpieszcza swoją córkę?! Artysta wykorzystuje czas na zabawę!

Jednakże organizatorzy zadecydowali, iż w tym roku XXIV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej odbędzie się 40 kilometrów dalej. Mianowicie wszyscy miłośnicy disco polo spotkają się w Olsztynie. Jak to śpiewa Marcin Miller z formacji Boys- wszyscy na Mazury, nie w góry.

Cała ta sytuacja wynika z braku zainteresowania i konkretnego dialogu ze strony miasta Ostróda. W mediach pojawiło się sporo zarzutów w kierunku organizatorów imprezy disco polo, dlatego wystosowali oficjalne oświadczenie!

Zobacz również: Przeprosiny - Mateusz Podemski

Warszawa. 14.03.2019 r.

Oświadczenie Organizatora Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej

Z ogromnym sentymentem wspominamy wszystkie dwadzieścia trzy(!) edycje Ogól­nopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej, które odbyły się w jednym z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych miast, jakim jest Ostróda. W tym miejscu pragniemy podziękować przede wszystkim mieszkańcom, którzy przez lata tak wspaniale gościli miliony festiwa- lowiczów z całej Polski i zagranicy.

W związku nieprawdziwymi informacjami, jakie pojawiały się w mediach, pragnie­my wyjaśnić zaistniałą i niezmiernie przykrą dla nas sytuację, która zmusiła nas do prze­niesienia Festiwalu z Ostródy do Olsztyna. Od wielu miesięcy staraliśmy się uzyskać zgo­dę na organizację Festiwalu w Ostródzie oraz ustalić choćby wstępne założenia odnośnie współpracy. W tym roku wyjątkowo długo nie otrzymywaliśmy tej zgody i nie wiedzieliśmy czy Burmistrz celowo zwleka z odpowiedzią, czy po prostu nie wykonuje należycie swo­ich obowiązków. Przyjęcie tak nieprzychylnej postawy przejawiło się również w niespeł­nieniu obietnic, jakie pojawiały się na fali sukcesu poprzednich edycji Festiwalu. Wówczas byliśmy zapewnieni, że w związku z rozwojem, liczebnością i dynamiką imprezy otrzyma­my nowy. większy teren, lepiej uwarunkowany pod kątem organizacji tego typu wydarze­nia. Było to spójne z naszą wizją i stanowiło naturalną konsekwencję rozwoju Festiwalu. Jak się jednak łatwo domyślić, żadne z tych zapewnień nie zostało zrealizowane.

W związku z bardzo ograniczonym kontaktem ze strony Burmistrza oraz brakiem informacji i porozumienia w kluczowych kwestiach, byliśmy zmuszeni do szukania innych rozwiązań. Gdybyśmy nie podjęli takich działań Festiwal mógłby się w ogóle nie odbyć. Udało nam się nawiązać współpracę z miastem Olsztyn, którego władze szybko i sku­tecznie podjęły temat. Nie bez znaczenia była zapewne długa tradycja Festiwalu, rozpo­znawalność marki, a co za tym idzie duży impakt promocyjny, wizerunkowy i turystyczny dla miasta.

Dziękujemy Ostródzie na wspólnie spędzone festiwalowe lata. a wszystkich fanów muzyki tanecznej, disco i disco polo zapraszamy do udziału w nowej, historycznej i prze­łomowej odsłonie Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyku Tanecznej w Olsztynie!

Z poważaniem,

Organizatorzy Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej
World Media Sp z o.o.

Jak myślicie nowe miejsce największej imprezy disco polo przyciągnie jeszcze więcej fanów tego gatunku?

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna u boku znanego producenta muzycznego! Wokalistka przygotowała niespodzianki!
  2. Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!
  3. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.