Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-03-14T18:00:00+01:00 Wielki koncert disco polo przeniesiony! Organizatorzy odpowiadają na zarzuty! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/03/wielki-koncert-disco-polo-przeniesiony-organizatorzy-odpowiadaja-na-zarzuty-1552581812.png

Wielki koncert disco polo przeniesiony! Organizatorzy odpowiadają na zarzuty!

Redakcja , 14 Marzec 2019  18:00
Reklama
Wielki koncert disco polo przeniesiony! Organizatorzy odpowiadają na zarzuty!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

To koniec muzyki disco polo w Ostródzie! Tym razem fani zjadą do Olsztyna!

Reklama

To już pewne, że kultowa i jedna z większych imprez muzyki tanecznej odbędzie się w tym roku w Olsztynie. Tym razem Ostróda czysto teoretycznie pójdzie w zapomnienie. Chociaż wiadomo, że takich miejsc się po prostu nie zapomina. Tyle wspomnień, tyle miejsc, które na zawsze pozostaną w sercach miłośników muzyki rozrywkowej.

Zobacz również: Wielki przypływ gotówki?! Gwiazdor disco polo postawił na Amerykańskie samochody i rozpalone tancerki!

Jednakże organizatorzy zadecydowali, iż w tym roku XXIV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej odbędzie się 40 kilometrów dalej. Mianowicie wszyscy miłośnicy disco polo spotkają się w Olsztynie. Jak to śpiewa Marcin Miller z formacji Boys- wszyscy na Mazury, nie w góry.

Cała ta sytuacja wynika z braku zainteresowania i konkretnego dialogu ze strony miasta Ostróda. W mediach pojawiło się sporo zarzutów w kierunku organizatorów imprezy disco polo, dlatego wystosowali oficjalne oświadczenie!

Zobacz również: Genialna premiera disco polo od Jorrgusa! Miłosna produkcja podbije rynek muzyczny?

Warszawa. 14.03.2019 r.

Oświadczenie Organizatora Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej

Z ogromnym sentymentem wspominamy wszystkie dwadzieścia trzy(!) edycje Ogól­nopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej, które odbyły się w jednym z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych miast, jakim jest Ostróda. W tym miejscu pragniemy podziękować przede wszystkim mieszkańcom, którzy przez lata tak wspaniale gościli miliony festiwa- lowiczów z całej Polski i zagranicy.

W związku nieprawdziwymi informacjami, jakie pojawiały się w mediach, pragnie­my wyjaśnić zaistniałą i niezmiernie przykrą dla nas sytuację, która zmusiła nas do prze­niesienia Festiwalu z Ostródy do Olsztyna. Od wielu miesięcy staraliśmy się uzyskać zgo­dę na organizację Festiwalu w Ostródzie oraz ustalić choćby wstępne założenia odnośnie współpracy. W tym roku wyjątkowo długo nie otrzymywaliśmy tej zgody i nie wiedzieliśmy czy Burmistrz celowo zwleka z odpowiedzią, czy po prostu nie wykonuje należycie swo­ich obowiązków. Przyjęcie tak nieprzychylnej postawy przejawiło się również w niespeł­nieniu obietnic, jakie pojawiały się na fali sukcesu poprzednich edycji Festiwalu. Wówczas byliśmy zapewnieni, że w związku z rozwojem, liczebnością i dynamiką imprezy otrzyma­my nowy. większy teren, lepiej uwarunkowany pod kątem organizacji tego typu wydarze­nia. Było to spójne z naszą wizją i stanowiło naturalną konsekwencję rozwoju Festiwalu. Jak się jednak łatwo domyślić, żadne z tych zapewnień nie zostało zrealizowane.

W związku z bardzo ograniczonym kontaktem ze strony Burmistrza oraz brakiem informacji i porozumienia w kluczowych kwestiach, byliśmy zmuszeni do szukania innych rozwiązań. Gdybyśmy nie podjęli takich działań Festiwal mógłby się w ogóle nie odbyć. Udało nam się nawiązać współpracę z miastem Olsztyn, którego władze szybko i sku­tecznie podjęły temat. Nie bez znaczenia była zapewne długa tradycja Festiwalu, rozpo­znawalność marki, a co za tym idzie duży impakt promocyjny, wizerunkowy i turystyczny dla miasta.

Dziękujemy Ostródzie na wspólnie spędzone festiwalowe lata. a wszystkich fanów muzyki tanecznej, disco i disco polo zapraszamy do udziału w nowej, historycznej i prze­łomowej odsłonie Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyku Tanecznej w Olsztynie!

Z poważaniem,

Organizatorzy Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej
World Media Sp z o.o.

Jak myślicie nowe miejsce największej imprezy disco polo przyciągnie jeszcze więcej fanów tego gatunku?

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Magda Narożna na ustach wszystkich! Tak kobiecej kreacji świat disco polo jeszcze nie widział!
  2. Trzy piękności disco polo z Top Girls nieprzyzwoicie bogate?! Ich konto zrobiło wielkie wrażenie!
  3. Gorąca premiera w świecie disco polo! MiłyPan na ustach wszystkich! To strzał w dziesiątkę?!
  4. Popularna wokalistka disco polo kończy karierę?! Jej decyzja zszokowała wszystkich!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej