2019-03-08T08:00:00+01:00 Szok! Największy festiwal disco polo nie odbędzie się w Ostródzie! Impreza została przeniesiona! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/03/szok-najwiekszy-festiwal-disco-polo-przeniesiony-ostroda-nie-bedzie-stolica-disco-polo-1551977313.jpg

Szok! Największy festiwal disco polo nie odbędzie się w Ostródzie! Impreza została przeniesiona!

Redakcja , 08 Marzec 2019  08:00
Szok! Największy festiwal disco polo nie odbędzie się w Ostródzie! Impreza została przeniesiona!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Największa impreza disco polo nie odbędzie się w Ostródzie! Znamy nowej miejsce koncertu!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Od 23 lat co roku do Ostródy przybywały tysiące fanów disco polo i największe gwiazdy tego gatunku. W zeszłym roku pojawiły się pierwsze problem z terenami, gdzie odbywał się największy Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Polsce. Niestety w tym roku muzyka disco polo nie pojawi się w Ostródzie.

Jak udało nam się dowiedzieć Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej odbędzie się w Olsztynie! To oficjalna wiadomość, która została potwierdzona przez organizatorów, czyli m.in. firmę Green Star.

Zobacz również: Pawła Dudka Czadoman porównany do Markowskiego, Cugowskiego i Riedla! Gwiazdor disco polo zaskoczył premierą 'Ratuj mnie'

Wybór padł na Olsztyn ponieważ jest dużo lepsza baza hotelowa, teren pod imprezy spełnia wszystkie oczekiwania organizatorów i pomieści ogromną ilość fanów disco polo. Olsztyn wyraził dużą wolę współpracy z organizatorami festiwalu disco polo.

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej będzie trwał jeden dzień i odbędzie się 27 lipca. Na scenie nie zabraknie największych gwiazd muzyki disco polo takich jak Akcent, Boys, Classic, czy MiłegoPana. 

Zobacz również: Ponętne zdjęcia cudownej wokalistki disco polo! Drobny szczegół zmienił jej wizerunek. Jak teraz wygląda gwiazda?!

Lista wszystkich wykonawców pojawi się niebawem tak samo jak informacja na temat sprzedaży biletów.

Mimo dużej woli organizatorów festiwalu disco polo nie doszli oni do porozumienia z władzami Ostródy, którzy wystosowali oficjalne oświadczenie w tym temacie. Władze Ostródy nie chcą spełnić wymogów finansowych organizatora imprezy, na dodatek problem z terenem również dał kolejny argument, aby przenieść imprezę do innego miasta.

Niebawem pojawi się oświadczenie od organizatora.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Widok zapiera dech w piersiach! Śliczna modelka disco polo odważnie odsłoniła swoje zgrabne ciało!
  2. Hitowy album legendarnej gwiazdy disco polo - Marcina Siegieńczuka -dostępny zupełnie za darmo!
  3. Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!
  4. Piękna wokalista Top Girls rozpala zmysły internautów. Natalia Siemieniecka kusi czarującym FOTO!
  5. Zza kulis! Grupa disco polo Weź nie Pytaj postawiła na mocne trunki i śnieżny klimat! Ta premiera podbije rynek muzyczny?!
  6. Obłędnie piękna Teresa Werner odsłoniła piękne ciało! Internauci pod wrażeniem jej uroku!
  7. Teresa Werner uwodzi, eksponując ponętny biust w prześlicznej sukience! Fani zachwyceni 'Bogini piękna i talentu wow'!
  8. Bardzo gorąca nowa pasja ślicznych gwiazd disco polo?! Popularne wokalistki zachwycają w strojach strażackich!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami