2022-06-03T19:40:00+02:00 Wielki jubileusz disco polo już dzisiaj w TVP! Na scenie Zenon Martyniuk Shazza, Classic, czy Bayer Full Przed widzami zaprezentują się bowiem tacy artyści jak: Mig, Shazza, Boys, Top One, Weekend, czy Classic. https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-jubileusz-disco-polo-juz-dzisiaj-w-tvp-na-scenie-zenon-martyniuk-shazza-classic-czy-bayer-fulljpg.jpg Disco-Polo.info

Wielki jubileusz disco polo już dzisiaj w TVP! Na scenie Zenon Martyniuk Shazza, Classic, czy Bayer Full


Autor: Goliat, 03 Czerwiec 2022  19:40
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Przed widzami zaprezentują się bowiem tacy artyści jak: Mig, Shazza, Boys, Top One, Weekend, czy Classic.

Wielki jubileusz disco polo już dzisiaj w TVP! Na scenie Zenon Martyniuk Shazza, Classic, czy Bayer Full
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Szalony Drużba milionerem! Ten jeden utwór wybił go na szczyt?!
  2. Talip z nowym hitem ”Ukryte Tatuaże” – mocny beat, świetny teledysk i udział znanej influencerki robią wrażenie
  3. BIG PARTY zaskakuje! Nowy teledysk ”Będziesz Moją Love” w rytmach latino i wyjątkowe święto zespołu
Reklama

    Widzowie Dwójki zobaczą występy takich artystów jak: Shazza, Top One, Boys, Classic, czy Bayer Full! To będzie wielkie święto disco polo!

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    ”Noce i Dnie” – DiscoPrince z nowym hitem! Zobacz teledysk na najwyższym poziomie

    To było niezapomniane widowisko! W 2017 roku Telewizja Polska wyemitowała specjalny koncert z okazji 25-lecia disco polo. Impreza, która odbyła się na warszawskim stadionie Polonii zgromadziła miliony fanów przed odbiornikami. Warto po latach przypomnieć sobie to wyjątkowe wydarzenie!

    Gala “25 lat Disco Polo” była okazją do mnóstwa wspomnień. Organizatorzy do uczestnictwa w imprezie zaprosili samych topowych twórców gatunku z Zenkiem Martyniukiem na czele!

    Disco-Polo.info zapraszam: Muzyczna podróż w czasie! Telewizja Polska przypomni wielki jubileusz disco polo!

    Reklama

    W trakcie koncertu nie zabrakło przebojów, które święciły triumfy w latach 90-tych, jak i tych, które odnosiły sukcesy zupełnie niedawno! To będzie naprawdę huczne świętowanie w rytmie największych hitów disco polo!

    Wielbiciele dobrej muzyki na pewno nie będą się nudzić. Przed widzami zaprezentują się bowiem tacy artyści jak: Mig, Shazza, Boys, Top One, Weekend, czy Classic. Przeboje tych wykonawców nucą całe pokolenia!

    Jeśli zatem nie oglądaliście wcześniej retransmisji z tego wydarzenia, bądź chcecie je przeżyć jeszcze raz to warto włączyć kanał TVP2 w dzisiejszy wieczór. O 20:40 rozpocznie się dwugodzinna relacja, która ponownie zabierze fanów disco polo w muzyczną podróż w czasie!

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Zenon Martyniuk z nowym teledyskiem, z nową płytą! Zupełnie inne brzmienie króla disco polo | VIDEO

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. HIT ANDRE ”Ale Ale Aleksandra” na ustach świata! Gwiazda Eurowizji zaskoczyła wszystkich tym wykonaniem | VIDEO
    2. Afery ciąg dalszy! Organizator Disco Polo Night sprzedawał bilety bez umowy z halą?!
    3. Te piosenki królują w Polańczyku, Karpaczu i Ustroniu! Szlagiery, które pokochali kuracjusze i turyści
    4. Piękna Natalia Adamczewska, czyli Młoda i jej WIELKI PRZEBÓJ ”Prowokujesz” to strzał w dziesiątkę?
    5. Nowy reprezentant Polski musiał zaśpiewać! Wybrał ”Małolatki” i rozbawił drużynę
    6. To ona zastąpiła zmarłą i uwielbianą wokalistkę disco polo Agnieszkę Mazurek. Lider Dance wraca w nowym składzie
    7. Klubowe ”Jagódki” powracają! Pan Mareczek zmienia hit Sing Sing w imprezowy przebój sezonu
    8. Krótka czerwona sukienka zrobiła furorę. Uwielbiana gwiazda disco polo Iness zachwyca
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły