2023-03-03T16:27:00+01:00 Wielka tragedia gwiazd disco polo! Syn byłego członka formacji Solaris zginął w brutalnym pobiciu! Syn gwiazdy disco polo śmiertelnie pobity! Artyści Solaris poinformowali o pogrzebie i bestialskim ataku! https://disco-polo.info/uploads/news/wielka-tragedia-w-zespole-solaris-syn-bylego-czlonka-formacji-zginal-w-brutalnym-pobiciujpg.jpg

Wielka tragedia gwiazd disco polo! Syn byłego członka formacji Solaris zginął w brutalnym pobiciu!

Autor: Adam Begier , 03 Marzec 2023  16:27
Wielka tragedia gwiazd disco polo! Syn byłego członka formacji Solaris zginął w brutalnym pobiciu!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Syn gwiazdy disco polo śmiertelnie pobity! Artyści Solaris poinformowali o pogrzebie i bestialskim ataku!Reklama

Wtorek 28 lutego 2023 roku stał się dniem, który na zawsze pozostanie w pamięci rodziny Eryka Romanowskiego oraz fanów zespołu Solaris. 16-letni syn byłego członka formacji Solaris Marka Romanowskiego został zaczepiony i pobity przez grupę młodzieży, co skutkowało jego tragiczną śmiercią. Zdarzenie miało miejsce we wtorek przed godz. 16.00 przy ul. Józefa Piłsudskiego w Zamościu, nieopodal Starego Miasta.

Zobacz również: Zobacz, jak Skolim rozkręca weselną imprezę – Występ, który wszyscy będą pamiętać

Zespół Solaris jest jednym z najbardziej znanych i cenionych zespołów w Polsce. Powstał w 1990 roku z inicjatywy wokalisty i lidera Piotra Wójcika. Jednym z największych sukcesów zespołu okazał się album pt. "Szmaragdy i diamenty" z 2008 roku. Płyta ta zdobyła ogromną popularność, a tytułowa piosenka stała się hitem

Wielka tragedia spotkała rodzinę byłego członka zespołu Solaris. 28 lutego 2023 roku Eryk Romanowski zginął w brutalnym pobiciu, które miało miejsce w Zamościu. Chłopak szedł chodnikiem, kiedy został zaczepiony przez grupę młodzieży. Napastnicy pobili go na tyle mocno, że nie udało się go uratować.

Reklama

Sprawcy zostali zatrzymani przez policję. Wśród nich był 17-letni Daniel G., któremu przedstawiono zarzut zabójstwa i udziału w pobiciu. Według dotychczasowych informacji, to właśnie on był osobą najbardziej agresywną w tej sytuacji i to właśnie on zadał ofierze kopnięcie w głowę, które spowodowało jej śmierć. Podejrzany przyznał się jedynie do udziału w bójce, jednak sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego trzymiesięcznego aresztu.

Zdaniem śledczych, pobicia dokonali również trzej inni nastolatkowie, którzy zostali zatrzymani. Zostali oni przesłuchani i tymczasowo aresztowani.

Zwłaszcza w ostatnim czasie w Polsce i na całym świecie można zaobserwować wzrost przemocy wśród młodzieży. Takie zdarzenia jak to w Zamościu nie są odosobnione i zmuszają do zastanowienia się nad tym, jakie czynniki wpływają na pojawianie się agresywnych zachowań wśród młodych ludzi.

Reklama

Solaris - Szmaragdy i diamenty 2023

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Ogromne emocje na Roztańczonym PGE Narodowym: Skolim, Król Latino kolejną gwiazdą! Bilety znikają w ngnieniu oka
  2. Premiera disco polo: Kayla - Odejdę!
  3. Odrodzenie hitu Disco Polo! Nicki Queen - To nie ja (Beemwunia)
  4. Elwira Mejk rozpala wyobraźnię w szlafroku – Gorące zdjęcia gwiazdy Disco Polo
  5. Agbe zachwyca w najnowszej stylizacji | ZDJĘCIA
  6. Wielki Hit Grupy Boys "Zabawa we Wsi" Powraca w Nowej Odsłonie!
  7. Focus na żywo w Polo TV: Zbyszek Perkowski zaśpiewał swój przebój | VIDEO
  8. DiscoStar wraca z Hukiem na POLO TV! Dziś emisja!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie