2020-11-28T12:55:00+01:00 Wielka suma trafiła na konto gwiazdora disco polo! Wiemy za co! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/gwiazdor-bogaczy-o-kolejne-miliony-od-tej-sumy-kreci-sie-w-glowie-1606234931.jpg

Wielka suma trafiła na konto gwiazdora disco polo! Wiemy za co!

Redakcja , 28 Listopad 2020  12:55

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wielka suma trafiła na konto gwiazdora disco polo! Wiemy za co!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Ostatnio wiele mówi się o gwiazdach disco polo, w kontekście niemałych pieniędzy z funduszu ministerstwa kultury

Reklama

Ostatnio wiele mówi się o gwiazdach disco polo, w kontekście niemałych pieniędzy z funduszu ministerstwa kultury. Cała branża mocno zaangażowała się w dyskusję na ten temat, ale to nie jedyne cyferki, jakie interesują artystów z tanecznego świata.

Zobacz również: Przełom w historii kina?! Znany przebój disco polo pojawił się w polskiej produkcji kinowej!

Bardzo wymierną w kontekście popularności liczbą, jest ta wyświetlana w serwisie YouTube pod teledyskami udostępnianymi przez twórców. Miliony odtworzeń, to marzenie niejednego wykonawcy, ale o tak zawrotnych sumach mogą realnie myśleć tylko prawdziwe tuzy disco polo.

Do takich z pewnością należy Miły Pan. Świadomość gwiazdora przywykła do olbrzymich sukcesów, ale to co wydarzyło się teraz, przekracza najbardziej optymistyczne warianty. Utwór „Małolatki” wyświetlono w YouTube 90 mln razy. Niemożliwe stało się możliwe za sprawą wielkiego talentu, doskonałego zmysłu twórczego i uznaniu fanów.

Piosenka tuż po premierze wywołała internetowe tsunami. Na imprezach tanecznych „Małolatki” były zapętlane, a rozbawiony tłum wołał o jeszcze. Droga do 90 mln, to był prawdziwy rajd.

Co prawda ścieżka była wydeptana przez poprzedni mega hit Piotra Kołaczyńskiego pt. „Królowa”, ale to nie ujmuje wielkiego osiągnięcia produkcji o młodych dziewczynach.

Gratulujemy! 

Zobacz również: Fani zachwyceni! Popularni gwiazdorzy disco polo szastają dolarami?! Oferują wylot na 'Kanary'!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  2. Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!
  3. Prawdziwy sztos! Popularna grupa disco polo z gorącą i bombową premierą! Zobaczcie koniecznie nowość
  4. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
  5. Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT
  6. Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!
  7. Zenon Martyniuk odświeżył znany przebój z lat 90-tych! To prawdziwy 'biały kruk' disco polo!
  8. To była jedna z ostatnich piosenek! Znany wokalista rezygnuje z rytmów disco polo! Fani w szoku!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami