Reklama


Reklama

Wielka przyjaźń gwiazd disco polo! Przepiękna Gosia i przystojny Paweł razem?!

2018-11-14T10:30:00+01:00 Wielka przyjaźń gwiazd disco polo! Przepiękna Gosia i przystojny Paweł razem?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/wielka-przyjazn-gwiazd-disco-polo-przepiekna-gosia-i-przystojny-pawel-razem-1541601548.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Mijali się tylko na tych samych koncertach, aż wreszcie półtora roku temu narodziła się przyjaźń.

Reklama

Oboje uchodzą za bardzo utalentowanych artystów. On nie tylko świetnie śpiewa, ale również z powodzeniem komponuje wszystkie swoje utwory, a także tworzy muzykę i aranże dla innych. Ona z kolei uznawana jest za jeden z mocniejszych głosów disco. Dobrze wiedzieli o swoim istnieniu, ale każde skupiało się na własnej karierze. Nie znali się osobiście. Aż do tego wyjątkowego dnia... Drogi Małgosi Główki i Pawła Jasionowskiego zbiegły się półtora roku temu, gdy oboje koncertowali, płynąc na promie do Szwecji. – Była okazja do rozmowy – opowiada nam wokalistka. – Po powrocie czasami pisaliśmy do siebie SMS-y i choć dzieliły nas setki kilometrów – ja mieszkam w Kielcach, Paweł – w Warszawie, polubiliśmy się – dodaje gwiazda CamaSutry.

Występ ćwiczyli przez telefon

– Lubię twórczość Małgosi i kibicuję jej – potwierdza nam Paweł. Kiedy brał udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Małgorzata śledziła każdy odcinek, by potem dzielić się z kolegą opiniami na temat jego występu. – Paweł to jeden z nielicznych wokalistów, którzy mają ogromny talent i świetnie znają się na muzyce – chwali go piosenkarka. I nie ukrywa, że bardzo ucieszyła się, gdy Masters, z okazji swojego 10-lecia zaprosił ją do duetu. Na imprezie Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie wykonali jego przebój „Żono moja”. I to był dowód, jak bardzo im zależy na tej przyjaźni. Występ wypadł świetnie, choć niewiele osób wiedziało, że Gosia i Paweł przygotowywali się do niego... telefonicznie. 10 listopada CamaSutra nie spotka się z Mastersem na festiwalu Łódź Disco Fest, ale na pewno do siebie zadzwonią.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana wokalistka disco polo odsłoniła piękne nogi! Internauci zachwyceni figurą cudownej gwiazdy!
  2. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  3. Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.