2020-11-16T17:28:00+01:00 Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/wielka-gwiazda-mma-tanczy-przy-utworze-znanej-grupy-disco-polo-1604136998.jpg

Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!

Redakcja , 16 Listopad 2020  17:28
Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!
Źródło zdjęć: instagram.com/joannajedrzejczyk/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Była mistrzyni federacji UFC - Joanna Jędrzejczyk wielką fanką disco polo?!

Reklama

Gatunek disco polo, dzięki swojej jakości i wielkości, przeszedł drogę od zera do bohatera. Początki nie były najłatwiejsze. Pierwsi artyści przecierali szlaki już w latach 80-tych i trzeba przyznać, że poszło im naprawdę dobrze.

Zobacz również: Prześliczne dziewczyny z Energy Girls odświeżyły wielki hit disco polo z lat 90-tych! Fani przecierają oczy ze zdumienia!

Dziś ścieżka disco polo, to doskonale przygotowana autostrada, którą pędzi zdecydowana większość artystów. Sława wykonawców disco polo, jest na tyle ogromna, że dotarła do największych gwiazd ze świata show biznesu i sportu. Ostatnio mogliśmy się przekonać, że znana na całym świecie, była mistrzyni federacji UFC - Joanna Jędrzejczyk, słucha i podziwia twórczość grupy Łobuzy.

Zawodniczka MMA, „odpaliła” w komórce piosenkę pt. „Dla Ciebie kupię se spodnie” i wraz z towarzyszką, podrygiwała w rytm przeboju disco polo. Gwiazda pokusiła się nawet o krótki komentarz: „Dobre, nie?”, zapytała retorycznie. Bardzo nas cieszy zainteresowanie muzyką taneczną największych, światowych talentów sportowych.

Gratulujemy także formacji Łobuzy. Usłyszeć swój utwór w telefonie samej JJ - solidny dopisek do zawodowego CV.

Zobacz również: Gwiazda disco polo w ciąży! Wokalistka sama wykonała sobie sesję zdjęciową! ZDJĘCIA

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna i niezwykle seksowna artystka disco polo odsłania karty! Ten rok będzie należał do niej!
  2. Szokujące zdjęcia Magdaleny Narożnej! Gwiazda disco polo pokazała się w samej bieliźnie!
  3. Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) nie do poznania! Gwiazda disco polo zaskoczyła nową fryzurą i odważnymi stylizacjami!
  4. Już dziś Wakacyjna Trasa Dwójki w Augustowie! Na scenie cała plejada gwiazd disco polo!
  5. Cudowne dziewczyny z zespołu Szpilki zrobiły niesamowite show na urodzinach! Gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności!
  6. Zespół Daj to Głośniej odsłania kulisy swojej najnowszej produkcji disco polo! Grupa nagrała nowość pt. 'Mięta'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami