Reklama
Polecamy


Reklama

Wielka gwiazda disco polo odmówiła udziału w „Tańcu z gwiazdami”!

2020-04-10T20:47:00+02:00 Wielka gwiazda disco polo odmówiła udziału w „Tańcu z gwiazdami”! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/wielka-gwiazda-disco-polo-odmowila-udzialu-w-tancu-z-gwiazdami-1585773786.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: hulakula_rcm
Reklama


Życie gwiazd

Sława gwiazd disco sięga naprawdę olbrzymich rozmiarów

Reklama

Popularność artystów disco polo rośnie wprost proporcjonalnie do rosnącej popularności samego gatunku. Z tego prostego równania wychodzi równie banalny wniosek...sława gwiazd disco sięga naprawdę olbrzymich rozmiarów.

Zobacz również: Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!

Taka rozpoznawalność przekłada się również na propozycje udziału w najbardziej prestiżowych programach rozrywkowych w Polsce! Piotr Kołczynski, czyli nasz discopolowy MiłyPan, podczas transmisji live na instagramie, otrzymał od swojego fana komentarz - „idź do tańca z gwiazdami...”.

Wokalista od razu ustosunkował się do tych słów stwierdzając, że miał taką propozycję, ale odmówił, a za chwilę zmienił liczbę na mnogą - „odmówiliśmy”...pozostaje nam się tylko domyślać, że chodzi o Angelikę z Top Girls, o której podczas tej relacji MiłyPan wspomniał wiele ciepłych słów.

No cóż, w nas ta wiadomość wzbudziła dwa odczucia...z jednej strony wielką dumę, że tak duża produkcja telewizyjna zaprosiła do programu cenionego przedstawiciela branży disco polo, a z drugiej żal, że mimo wszystko nie zobaczymy pląsającego po parkiecie najmilszego wykonawcy muzyki tanecznej.

A Wy chcielibyście by MiłyPan pokazał swoje taneczne oblicze?

Zobacz również: Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki przebój internetu ma już 5 lat! Z tej okazji stworzono odświeżoną, rytmiczną wersję!
  2. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!
  3. Gwiazdor disco polo niczym Janosik pokazał swojego węża! Artysta zaskoczył tym internautów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.