2021-11-02T13:53:00+01:00 Wiejskie granie z Łobuzami! Nowy program w branży disco polo! Twórcy hitów „Ona czuje we mnie pieniądz” oraz „Zbuntowany anioł” spotykają na swej drodze muzyków ludowych i starają się połączyć współczesne brzmienie z https://disco-polo.info/uploads/news/wiejskie-granie-z-lobuzami-nowy-program-w-branzy-disco-polo-1jpg.jpg Disco-Polo.info

Wiejskie granie z Łobuzami! Nowy program w branży disco polo!


Autor: Goliat, 02 Listopad 2021  13:53
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Twórcy hitów „Ona czuje we mnie pieniądz” oraz „Zbuntowany anioł” spotykają na swej drodze muzyków ludowych i starają się połączyć współczesne brzmienie z

Wiejskie granie z Łobuzami! Nowy program w branży disco polo!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. „Obgrywka” w wykonaniu Szalonego Drużby hitem sieci? Zobacz, co wydarzyło się w Brodnicy
  2. Brutalny hejt po wypadku Skolima! Fani nie mają litości dla Luxona, ruszyła lawina oskarżeń! Dementujemy bzdury!
  3. D-Bomb zaskakuje nową wersją „Najbardziej dzisiaj chcę” – klubowe brzmienie od Dance 2 Disco już hula w sieci
Reklama

    Pierwszy muzyczny reality show na antenie VOX MUSIC TV z udziałem popularnego zespołu disco-polo Łobuzy w każdą sobotę o 13.00 począwszy od 6 listopada.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Nowość: Paulina Basa z emocjonalną premierą „Łajdak” – osobista opowieść o zdradzie i sile kobiet

    Wiejskie granie z Łobuzami to 6 odcinkowy program w którym członkowie zespołu Łobuzy (Boogie i Fifon) ruszają w Polskę w poszukiwaniu talentów i inspiracji do stworzenia nowego wielkiego hitu. Bogumił Romanowski i Filip Pacholczyk organizują nabór do swojego nowego projektu muzycznego, którego finał będzie niesamowita muzyczna niespodzianką.

    Swoim mobilnym studiem odwiedzają przede wszystkim utalentowanych muzyków amatorów mieszkających poza największymi ośrodkami miejskimi, stąd nieco przewrotna nazwa programu, poznając ich historię, życie, środowisko oraz urządzając spontaniczne jam-session.

    Reklama

    Nowy program w w świecie disco polo

    Twórcy hitów „Ona czuje we mnie pieniądz” oraz „Zbuntowany anioł” spotykają na swej drodze muzyków ludowych i starają się połączyć współczesne brzmienie z tradycjami danego regionów. Przy okazji poznają regionalną kuchnię, przyśpiewki i zwyczaje. I nie boją się przy tym ubrudzić.

    Emisja programu startuje w sobotę 6 listopada o godz. 13.00. Patronem medialnym projektu zostało Radio Vox FM. Za produkcję odpowiada ZPR Media. Program reżyseruje Sławomir Batyra, który wyreżyserował m.in. film o Andrzeju Bargielu- „K2: Pierwszy zjazd”.

    Premiera: sobota godz. 13.00 (od 6 listopada)

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Gwiazda disco polo zapomniała bielizny? Paulina Banaszek w odważnej stylizacji wywołała burzę w sieci!

    Reklama

    Wiejskie granie z Łobuzami - VOX MUSIC TV

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Tak Zenon Martyniuk NA ŻYWO śpiewa „Przekorny los” – reakcja publiczności w Włostowie zaskakuje
    2. „Hymn kierowców” od Iness z udziałem fanów? Zagraj w teledysku gwiazdy disco polo!
    3. „Błękitne oczy” Maczo to premiera, jakiej nikt się nie spodziewał – zobacz nowość!
    4. Szokująca sytuacja! Wokalista disco polo uderzony w twarz! Sprawa trafiła na policję!
    5. Skolim dziękuje Bogu po dramatycznym wypadku – emocjonalny wpis z kościoła porusza
    6. Daria i Pancio z premierą „Subzero” – ten utwór może zmienić wasze spojrzenie na disco polo
    7. Skynova zachwyca fanów nowym zdjęciem – Roksana odsłania wdzięki
    8. Nowa premiera zespołu Eratox zaskakuje – „Tyle było chwil” to coś więcej niż typowe disco polo
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły